استفاده از گاز دی اکسید کربن نیاز به تجهیزات مورد نیاز خود دارد. از این سو فشار شکن هایی برای این گاز تولید شده اند. مانومتر co2 دوگیج از محصولات جهت استفاده از آن خواهد بود، دارای دو گیج است که به میزان حجم درون مخزن و میزان خروجی اشاره خواهد کرد تا بتوان کنترل و مدیریت در اتمام را به دست گرفت.

مانومتر co2 دوگیج

برند های مختلفی در تولید این محصول فعال می باشند که توانسته اند محصولات خود را به بازار عرضه نمایند. از محصولات خوب و قیمت مناسب می توان به تولیدات ایرانی اشاره نمود که توانسته اند از سال های قبل سهم بالایی از بازار را از آن خود کنند. این موضوع می تواند به خدمات پس از فروش آنان اشاره نمود.

فروش مانومتر co2 دوگیج در مدل های آلمانی ، ترک و چینی بسیاری در بازار موجود است. رگلاتور co2 دوگیج در تمامی برندها با کیفیت های مختلف که قیمت های گوناگونی را بوجود آورده است توسط مجموعه بالن صنعت ارائه خواهد شد. شما می توانید از مانومتر ایرانی در کپسول 40 لیتری ایرانی خود استفاده کنید تا محصولات داخلی شما تکمیل شود.

در تصویر بالا یک محصول ایرانی را مشاهده می کنید ، در زیر هم یک محصول سوئیسی را برای شما قرار دادیم تا بتوانید اطلاعات کاملتری دریافت نمایید.

مانومتر CO2 گلور سوئیس

مانومتر CO2 گلور سوئیس

کیفیت در محصولات متغیر است ولی به مراتب قیمت نیز تغییر خواهد کرد و ممکن است سه برابر یا بیشتر باید در خصوص محصولات اصلی هزینه کنید.

مانومتر co2 دوگیج

این گاز کثیف است و ممکن است فشار شکن شما نسبت به اکسیژن و سایر محصولات زودتر خراب شود. محصول فوق دارای دو گیج مانومتر است که یکی برای نمایش میزان گاز درون سیلندر شما و درجه دیگری برای میزان فشار خروجی شما استفاده خواهد شد.

قیمت مانومتر co2 دوگیج

مجموعه بالن صنعت با توجه به مجهز بودن به تنوع محصولات توانسته است قیمت های مختلفی از محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار بدهد. قیمت مانومتر co2 دوگیج در برندهای ایرانی زا جمله توان جم و محصولات وارداتی ترک ، چینی ، آلمانی را می توانید از مجموعه ما جویا شوید.

به دلیل تنوع قیمت در محصولات و تغییرات بوجود آمده در مدت زمان اخیر از قرار دادن قیمت معذور هستیم. قیمت حدودی این محصولات بین 150000 تومان تا 4200000 تومان میرسد که با توجه به کارکرد شما و میزان هزینه می توانیم مشاوره خوبی را ارائه نماییم.

تمامی محصولات فشار شکن ها در زمینه های مصرفی مختلف اعم از دی اکسید کربن را می توانید در دسته بندی های سایت مشاهده کنید ، پیشنهاد می کنیم مانومتر co2 را مشاهده نمایید تا تفاوت تمامی محصولات با توجه به تصاویر و مشخصات برای شما آشکار شود.