درجه مانومتر

درجه مانومتر یا گیج فشار برای گاز و مایع طراحی شده است و فشارها را در محدوده 0 تا 315 بار (0/4569 psi) اندازهگیری می کند. درجه مانومتر یا فشار سنج دارای دو مقیاس اندازه گیری در نوار (سیاه) با تقسیم مقیاس 0 – 20 و در psi (قرمز) است. کلاسدقت اندازه گیری 2.5 (حداکثر انحراف 2.5 ±) است.  اتصال و نشانگر از برنج ساخته شده است.

نام محصولدرجه مانومتر|گیج فشار
کد محصول 

لطفاً اطمینان حاصل کنید که محیط شما با برنج سازگار باشد. نقطه اتصال این مانومتر در زیر درجه قرار دارد. به عنوان یک قانون انگشت شست ، فشار سنج را انتخاب کنید که دارای مقیاس رتبه بندی حداقل 25٪بالاتر از حداکثر فشار کار باشد

وزن140 گرم در هر قطعه
GTIN4050571500337
شماره عوارض گمرکی90262080
سازگار RoHSآره
سازندهویکا

مواد:

درجه مانومتر : برنجی از جنس استنلس استیل با باز کردن فشار در دیواره پشت ، سیستم اندازه گیری و نشانگر: آلیاژ مس ،پنجره: پلی کربنات

گیج فشار رگلاتور کپسول گازها دارای درجه هایی جهت نمایش میزان گاز درون سیلندر و فشار خروجی هستند. درجه مانومتر بر اساس بار ، لیتر بر دقیقه میزان گازها را نمایش می دهند که هر کدادم در گازها متفاوت می باشد. درجه مانومتر اکسیژن بر اساس بار ساخته شده است که معمولا درجه 315 بار برای نمایش میزان گاز درون سیلندراکسیژن  و درجه 16 بار برای نمایش میزان خروجی استفاده میشود.که خط قزمز گیج 16 بار بر روی 10 بار می باشد .

گیج مانومتر Co2 که فشار ورودی 315 بار و فشار خروحی بر اساس لیتر بر دقیقه می باشد که درجه 32 لیتر بر دقیقه litr/min استفاده شده است.

بیشترین مصرف در بین گیج ها می توان به گیج 315 بار و گیج 16 بار اشاره نمود.

گیج یا درجه مانومتر 315 بار بیشترین مصرف را بر روی مانومتر های پزشکی می باشد چون در اینگونه رگلاتور ها بیشتر فشار ورودی مورد احتیاج می باشد

درجه 16 بار

درجه 16 بار با رد لاین 10 بار

درجه فوق 16 بار می باشد که در خروجی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، تمامی درجه ها دارای رد لاین Red Line یعنی خط قرمز می باشند که پیشنهاد میشود از این میزان خروجی رد کردن خطرناک می باشد و موجب آسیب زدن است.

بهترین مارک در بین درجه ها مربوط به درجه زینسر آلمان و درجه ویکا می باشد که دارای فشار های ۳۱۵ بار ، ۱۶ بار ، ۳۲ لیتر بردقیقه ، گیج ۴۰ بار ، گیج ۴ بار و گیج ۱۰ بار می باشد که بر روی رگلاتور های معروف نصب می شود .

بالن صنعت نماینده فروش انواع درجه ویکا ، گیج زینسر و انواع فشار شکن های ماکسی ایتالیا و پکنز می باشد .

درجه افقی یا عمودی

درجه 10 بار ویکا

درجه ها بر اساس نوع کانکشن متصل شونده از زیر یا از پشت تقسیم بندی خواهند شد که به نوع آنها، درجه افقی یا درجه عمودی گفته میشود. در برخی مواقع مثل مانومتر اکسیژن باید از گیج عمودی و در برخی دستگاه ها باید از گیج افقی استفاده نمود.

99/11/27

گیج 16 بار

هر فشارشکن صنعتی و پزشکی دارای درجه می باشد. گیج 16 بار اغلب در خروجی مورد استفاده قرار می گیرد. رگلاتور ها با مصرف عمومی که دارای دو گیج هستند یکی از آن سایزها 16 بار با ردلاین 10 نصب گردیده است.

گیج 16 بار دارای نوع های مختلفی است که می توان به روغنی و خشک اشاره نمود. این گیج ها با توجه با مکان مورد استفاده می تواند متفاوت باشد.

درجه 16 بار با توجه به نحو نصب یا بسته شدن با کانکشن زیر و پشت تقسیم بندی شده است. درجه 16 بار در رگلاتور ها از نوع کانکشن زیر و خشک می باشد. در نظر داشته باشید با انتخاب و اشتباه امکان به وجود آمدن خطراتی همچون انفجار وجود دارد.

بالن صنعت تجهیزکننده ابزارهای شرکت ها و خط تولید می باشد. گیج 16 بار یکی از محصولاتی است که توانسته ایم در برندهای مختلف از جمله زینسر با قیمت مناسب عرضه نماید.

16 بار داری صفحه سفید با عقربه متحرک که در زمان خروج گاز میزان فشار را به ما نمایش خواهد داد. این میزان فشار می تواند بر اساس bar و psi باشد.

یکی از محصولاتی که این درجه اغلب بر روی آن نصب می شود و قابل مشاهده بوده می توان به مانومتر اکسیژن اشاره نمود.