ست جوشکاری قابل حمل

ست کیفی قابل حمل یا ست جوش و برش از محصولات اصلی بالن صنعت می باشد .پک جوشکاری یا ست کیفی ، دستگاه جوش هوا گاز کوچک که به دلیل سبک بودن و قابل حمل بودن است

درباره این مورد

 • مجموعه ست کیفی قابل حمل 2L
 • مجهز به جعبه ابزار برای حمل آسان
 • حجم سیلندر اکسیژن 2L ، حجم بطری 750 میلی لیتری بوتان
 • بدنه مس کامل ، مشعل کامل مسی ، کیف ضد خستگی و قابل حمل سبک
 • موارد استفاده: به طور کلی برای جوشکاری لوله مسی یخچال و فریزر تهویه مطبوع استفاده می شود

شرح

 1. مجموعه مشعل قابل حمل 2L
 2. حجم سیلندر اکسیژن 2L ، حجم بطری 750 میلی لیتری بوتان
 3. بدنه مس کامل ، مشعل کامل مسی ، کیف قابل حمل را اضافه کرده است
 4. مجهز به جعبه ابزار برای حمل آسان

موارد استفاده: به طور کلی برای جوشکاری لوله مسی یخچال و فریزر تهویه مطبوع استفاده می شود

بروزرسانی 99/06/27

دستگاه جوش گاز و اکسیژن قابل حمل

به سیستم جوشکاری هوا گاز فوق نمی توان دستگاه اشاره نمود ، بلکه پس در کنار هم قرار گرفتن برخی محصولات که اقدام به فعالیت و رفع نیاز برخی افراد می نماید. دستگاه جوش گاز و اکسیژن قابل حمل معرفی شده در این بخش پک برای جوشکاری هوا گاز برای استفاده افرادی که نیاز به جابجا کردن و به صورت سیار در حال فعالیت می باشد. در واقع اینگونه اشخاص معمولا خدمات را بر عهده دارند.

تعمر در مکان یا تعمیر در محل قرار گیری دستگاه مورد نظر می تواند افرادی را به این شغل سوق داده باشد. اگز شما هم از این دسته از افراد هستید و در زمان تعمیر اسپلیت می باشید، یکی از ابزاری که برای شما کاربردی خواهد بود. قابل حمل بودن هوا گاز می باشد.

ست های جوشکاری شامل کپسول اکسیژن ، کپسول پروپان و سرپیک می باشد. در این گونه ست ها به دلیل کم حجم بودن ممکن از قدرت یک پک بزرگ را برای شما ایفا نکند ولی اگز جزء افرادی هستید که شغل شما حکم می کند مداوم در حال جابجایی باشید و نیاز به انتقال تجهیزات فوق دارید ، یشنهاد می کنیم به مصحول معرفی شده بیاندیشید.

معمولا پک ست ها در هر نوع ابزار در صورت سنگین بودن در کیف های پلاستیکی محکم قرار می گیرد که شبیه سامسونت می باشند. کیف جوشکاری به اینگونه ست ها که حاوی کپسول های هوا و گاز می باشد گفته میشود.

کیف جوشکاری قابل حمل

قیمت خرید کیف جوشکاری قابل حمل از مجموعه بالن صنعت می تواند بهترین قیمت را برای شما به ارمغان آورد. کیف جوشکاری قابل حمل در مجموعه بالن صنعت تنوع فراوانی داشته که یکی از این محصولات را در همین بخش قرار داده ایم.

در صورتی که احتمال خواهید داد با توجه به حجم کار شما این کیف جوشکاری قابل حمل برای شما کوچک است و ممکن است مقرون بصرفه نباشد ، می توانید با ما در ارتباط باشید تا از مشاوره رایگان برخوردار شوید. مشاوران ما با توجه به میزان فعالیت شما ممکن است محصولی بزرگتر یا نوعی دیگر را معرفی نماید.

کیف جوشکاری های ارائه شده از سوی این مجموعه در تمامی متعلقات به صورت مینی بوده که بتواند سبکترین وزن را داشته . با خرید کیف جوشکاری پرتابل فقط کافیست در کنار این محصول سیم جوشکاری مد نظر را به صورت جداگانه خریداری نمایید و سایر تجهیزات درون کیف موجود است.

کپسول های موجود در کیف جوشکاری با توجه به نوع انها از سایز های مختلفی برخوردار است . کپسول هوا مورد استفاده در پک فوق کپسول اکسیژن 2 لیتری می باشد. در برخی دیگر از محصولات این سایز می تواند 5 لیتری و بخری دیگر 1 لیتر نیز می باشد که با توجه به نیاز مشتری متفاوت می توان ارائه کرد.

اغلب کیف جوشکاری های قابل حمل وارداتی از کشور چین می باشند از این سو دفترچه راهنما به زبان چینی و انگلیسی می باشد. به دلیل همین موضوع برای بار نخست خرید کیف جوشکاری از کپسول های خالی ارائه میشود که نیاز به شارژ شدن می باشند.

دستگاه جوش لوله مسی

یخچال ها از لوله های مسی در ساخت خود بهره برده اند. این لوله های مسی که کاربرد خاص خود از جمله انتقال گاز درون یخچال را برعهده دارند، بعد از مدتی ممکن است دچار سوراخ شدن شوند. در این صورت نیاز به جوشکاری است تا بتوان سوراخ ایجاد شده را ببندیم.

دستگاه جوش لوله مسی که از جوشکاری هوا گاز استفاده می کند در این قسمت به صورت کیفی و قابل حمل را ارائه کرده ایم. می توانید با استفاده از ست پرتابل معرفی شده در این بخش اقدام به تعمیرات نمایید.

99/11/14

قیمت ست جوشکاری کیفی

محصولات در ست جوشکاری تنوع دارند که هر کدام دارای سایز های مختلف بهمراه نوع ساخت می توانند تاثیر گذاری قیمت داشته باشند. قیمت ست جوشکاری کیفی مجموعه بالن صنعت از کمترین قیمت شروع خواهند شد تا به بیشتری میزان خود برسد. این محصولات از نوع کیفی قابل حمل بوده تا محصولات چرخ دار کوچک.

بالن صنعت وارد کننده پک های آماده این محصولات از کشور چین و تایوان می باشد.در نظر داشته باشید محصول فوق در راستای صنعت جوشکاری و اغلب برای تعمیرکاران سیار مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در صورتی که برای تنفس نیاز دارید به محصول کپسول اکسیژن همراه در وبسایتمان مراجعه نمایید.

ابزارالات با توجه به نیاز کارکنان تهیه خواهد شد. باید طبق میزان استفاده و مکان مورد نظر محصول متناسب خریداری شود.

 • سیار یا ثابت
 • میزان فعالیت در روز
 • فضای قابل نگهداری
 • بودجه جهت خرید
 • میزان کیفیت جوشکاری

لیست بالا مواردی هستند که در نوع خریداری محصول شما تاثیر خواهند گذاشت. مجموعه بالن صنعت با توجه به تجربیات چندین ساله توانسته است، با مشتریان زیادی در فعالیت های مختلف در ارتباط باشد.

از این رو خواسته های آنان را برآورده نموده ایم و قادر هستیم مشتریان جدید را به بهترین شکل ممکن سرویس بدهیم. برخی از مواردی که با محصول فوق انجام میدهند را بخوانید.

 1. سرویس کولر گازی
 2. جوشکاری لوله های مسی
 3. تعمیرات رادیاتور
 4. تعمیر پکیج

موارد دیگری نیز وجود دارد که بیشتری مصرف برای شغل های فوق می باشد. صفحات دیگر وابسته به ست جوشکاری را می توانید در صفحه دستگاه جوش گاز و اکسیژن قابل حمل مشاهده نمایید.