حدیده rex

حدیده ژاپن از این وسیله به عنوان زدن دندانه روی سطوح خارجی استوانه استفاده می شود،

زمانی که حدیده  را روی سطح استوانه می چرخانیم،

پیچ به وسیله دندانه های حدیده تراشیده خواهد شد.

نام محصولحدیده دستی REX
کد محصول 123

حدیده دستی رکس

حدیده دستی ژاپن از سایز 1/2 تا 1 1/4 با قابلیت حدیده کردن لوله های آهنی با سایزهای 1/2 و 3/4 و 1 و 1 1/4 با تعویض پارچه حدیده، با جابجایی و حمل و نقل آسان دستگاه.

برای زدن دندانه روی سطح لوله بهتر است عمل روغن کاری صورت گیرد تا  rex ضمن چرخش گرم نشده و دندانه های آن نشکند.

99/08/19

حدیده دستی rex

خرید محصولات اصلی یکی از دغدغه های مشتریان است که بدون اطمینان نمی توانند محصولات اصلی را خرید کنند. حدیده دستی rex یکی از محصولاتی است که مشتریان متعددی جهت خرید نوع اصلی آن در بازار جستجو خواهند نمود. نوع اصلی این محصول ساخت کشور ژاپن می باشد. و نوع های چینی نیز در بازار موجود است.

مجموعه بالن صنعت با توجه به سابقه کار در زمینه ابزار توانسته است مشتریان متعددی را به خود جذب نماید که از این سو مشتریان با اطمینان کامل از فروشگاه ما خرید می کنند. یکی دیگر از محصولاتی که به صورت اصلی به فروش می رسد ، حدیده دستی رکس ژاپن می باشد. این محصول در بسته بندی که توسط کارخانه سازنده انجام می گردد توسط ما به فروش خواهد رسید.

حدیده کردن ابزاریست که نوع های چینی با کیفیت های مختلف در بازار قابل تهیه می باشد ولی جنس مرغوب و با کیفیت باعث خواهد شد که طول زمان بیشتری بتوان از محصولات استفاده کرد و زمان ما برای تعویض آنان صرف نخواهد شد. حدیده ابزاریست که دارای قطعات یدکی می باشد و از همه مهمتر آنان پارچه حدیده می باشد.

در نظر داشته باشید که حدیده ها به صورت دستی و برقی می باشد که در زمان خرید باید به آن اشاره کنید، همانطور که ما در این قسمت به دستی به حدیده اشاره نموده ایم.

حدیده ها دارای سایز بندی می باشند که در بالا به آنان اشاره نموده ایم. این سایز ها مربوط به پارچه آنان می باشد. پارچه حدیده دستی rex از محصولاتی است که در کنار خود محصول به فروش میرسد. پارچه حدیده رکس دارای سایز بندی است که بر اساس نیاز اقدام به انتخا و خرید آنان خواهیم نمود.

قیمت حدیده دستی رکس ژاپن

مورد دیگری که بسیار مهم است و در این قسمت به آن تیتر زده ایم در خصوص قیمت این محصول می باشد. قیمت حدیده دستی رکس ژاپن که در مجموعه بالن صنعت انجام می گردد با توجه به شرایط بازار و فروش بالای بالن صنعت ، کاملا بروز می باشد و درخواست می کنیم که با ما در ارتباط باشید. قیمت حدیده خود به تنهایی قیمتی دارد و در مراحل بعدی خرید پارچه های آنان شرایط دیگری خواهد داشت.

میزان کیفیت نوع اصلی این محصول با نوع چینی و تقلبی بسیار متفاوت است و کارکرد با اختلاف زیادی خواهند داشت. در صورتی که در زمان خرید متوجه نوع اصلی یا تقلبی بودن آن نشدید. در خرید جدید خود از ما محصول اصلی را دریافت کنید و میزان استفاده از محصولات را مقایسه کنید.

خواهید دانست که محصول قبلی تهیه شده از سایر فروشگاه ها اصلی بوده یا چینی. کسانی که به محصولات اصلی روی خواهند آورد از زمان فعالیت بالایی برخوردار هستند و البته در خروجی کار تاثیر بسزایی خواهد داشت. از دیگر محصولاتی که نوع اصلی آن بسیار حائز اهمیت و گرانتر می باشد می توان به سرپیک جوشکاری زینسر اشاره نمود.

1400/01/08

پارچه حدیده

دستگاه های مختلف با توجه به نیاز قطعات مورد نیاز باید تامین آنان انجام داده شود. پارچه حدیده یکی از محصولاتی است که نیاز دستگاه های حدیده برقی خواهد بود که دارای سایز بندی با توجه به نیاز هر فعالیت خواهد داشت.

با توجه به برقی یا دستی بودن دستگاه در حال استفاده سایز آنان متفاوت است. در این قسمت سایز پارچه حدیده برقی را مشاهده نمایید.

  • پارچه حدیده برقی ½ تا ¾
  • پارچه حدیده برقی ۱ به ۲
  • پارچه حدیده برقی ½۲  تا ۳
  • پارچه حدیده برقی ½۲  تا ۳
  • پارچه حدیده برقی ½۲  تا ۴

در زیر می توانید سایز نوع دستی را مشاهده نمایید.

  • پارچه حدیده دستی ½
  • پارچه حدیده دستی ¾
  • پارچه حدیده دستی ۱
  • پارچه حدیده دستی ¼ ۱

یکی از محصولاتی که بالن صنعت در واردات آنان فعالیت دارد برند رکس می باشد که می توانید دستگاه حدیده برقی رکس ژاپن را مشاهده نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]