بالن صنعت فروشنده تورچ جوشکاری قیمت مناسب در انواع مختلف می باشد. تورچ جوشکاری هواخنک 250 آمپر مناسب جوشکاری تیگ یا همان آرگون از مصرفی ترین تورچ های موجود در بازار می باشد. بالن صنعت نماینده شرکت توان جم در خصوص فروش تورچ جوشکاری آرگون و تورچ Co2 می باشد.

تورچ جوشکاری آرگون

این نوع تورچ با استفاده از گاز محافظ Argon فعالیت می نماید که دارای متعلقات فراوانی می باشد که باعث ایجاد یک جوشکاری با کیفیت میشود.

هر مدل از جوشکاری با استفاده از متعلقات مورد نیاز فعالیت می نماید. تورچ جوشکاری برای ایجاد یک جوش مطمئن نیاز به تنگستن می باشد که با توجه به آلیاژ قابل جوشکاری تعیین میشود. برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را مطالعه کنید » تنگستن جوشکاری آرگون

تورچ های جوشکاری را می توان با توجه به نحوه خنک کردن آنها دسته بندی کرد. آنها ممکن است با آب خنک کننده در گردش یا با هوای محیط خنک شوند. تورچ را می توان برای فرآیند جوشکاری الکترودهای مصرفی از قبیل قوس فلزی فلزی یا جوش قوس دار با شار استفاده کرد ، و محافظ گاز ممکن است استفاده شود یا نباشد.

تورچ توان جم

تورچ توان جم

مشعل را می توان با توجه به اینکه مشعل مستقیم است توصیف کرد ، مشعل با خم اغلب برای برنامه های جوشکاری قوس رباتیک استفاده می شود تا دسترسی به جوش را فراهم کند.

کارکرد اصلی تورچ ، انتقال جریان جوش به الکترود است. برای فرآیند الکترود قابل احتساب این به معنای انتقال جریان به الکترود در هنگام حرکت الکترود از طریق مشعل است.

چگونه تورج مناسب انتخاب کنیم

برای انتخاب یک تورج آرگون در درجه اول باید از دستگاهی که در حال استفاده هستید اطلاعات کافی داشته باشید. در صورتی که دستگاهی هنوز خرید نکردید ، برای آن ابتدا اقدام کنید.

برای خرید دستگاه باید با توجه به نیاز خود اقدامات لازم را مبذول نمایید که می توانید در این زمینه با مجموعه ما در ارتباط باشید تا محصول کاملی را به شما پیشنهاد دهیم.

در صورتی که دستگاهی را دارید و برای خرید متعلقات از جمله تورچ اقدام کرده اید. کار شما آسانتر می باشد. در این زمان باید وسیله ای را خرید کنید که مطابق با دستگاه شما باشد.

فروش تورچ ارگون

فروش تورچ ارگون

ما می توانیم بر اساس نوع دستگاه جوشکاری شما اقدام به پیشنهاد محصولات متنوع و با کیفیت نماییم.

یکی از روش های انتخاب درست همانطور که گفته شد ، اطلاع از نوع دستگاه جوش می باشد.

بعد از آن باید بدانید که تورچ شما به صورت ثابت باشد یا فلاکسیبل میخواهید استفاده کنید.

مبلغ برای هزینه کردن این وسیله در انتخاب محصول با کیفیت تاثیر گذار خواهد بود.

از مصرفی ترین آمپر های موجود در بازار که خرید گسترده ای توسط مشتریان انجام میشود نوع 250 آمپر می باشد.

به دلیل استفاده مکرر از دستگاه جوش های 200 و 250 آمپر تورچ تیگ ، از این مدل استفاده میشود. این مدل بصورت هواخنک می باشد.

گردنه آنان به صورت ثابت و فلکسیبل بوده و قابلیت چرخش در زوایای مختلف جوشکاری را به خود اختصاص داده است.

برند تورچ جوشکاری

برندهای مختلفی برای فروش این محصول در بازار موجود هستند که از تولید ایرانی گرفته تا محصولات وارداتی چینی و ایتالیایی.