لوازم تورچ آرگون برای استفاده از تورچ و جوشکاری آرگون از مواردی است که مجموع پارس صنعت در جهت ارائه خدمات به مشتریان در آن فعال است. دنباله تورچ آرگون یکی از مواردی است که مصرفی می باشد و دارای سه سایز مختلف کوتاه ، متوسط و بلند می باشد. دنباله تورچ آرگون بروی تورچ تیگ بسته میشود و موجب نگهداشتن تنگستن خواهد بود.

دنباله تورچ آرگون

این محصول به رنگ مشکی می باشد و با توجه به اندازه تنگستن جوشکاری آرگون تغییر خواهد کرد. در نظر داشته باشید دارای رزوه های مختلف از جمله رزوه درشت و ریز می باشد. نوع رزوه آن تاثیری در جوشکاری ندارد. فقط با توجه به تورچی که قبلا خریداری کرده اید متفاوت می باشد.

در تورچ آرگون توان جم از دنباله های رزوه درشت استفاده میشود. و در برخی موارد وارداتی چینی نیز به صورت ریز یا درشت می باشد. برای آگاهی از این موضوع می توانید نمونه دنباله موجود روی تورچ محصول خود متوجه شوید.

دنباله تورچ آرگون

استفاده از دنباله تورچ بلند و کوتاه

دنباله تورچ آرگون به صورت پیچ از پشت دسته تورچ قابل باز شدن است. سپس تنگستن تیگ را درون آن قرار دهید سپس دوباره آن را ببندید. و اقدام به جوشکاری نمایید.

در نظر داشته باشید برای تنگستنی که تازه میخواهید ببندید باید از دنباله تورچ بلند استفاده کنید.

در تصویر بالا در خصوص انواع دنباله تورچ قرار داده ایم.

آیا دنباله تورچ در نوع تنگستن تاثیر دارد ؟ 

خیر هیچگونه تاثیری در خرید نوع تنگستن و نوع دنباله نخواهد داشت . در واقع تمام نوع های تنگستن با یک دنبال قابل استفادهاست.

دنباله تورچ دارای سایز بندی می باشد ؟

دنباله تورچ آرگون دارای سایز از نظر قطر نیست ، فقط دارای سایز های ارتفاع هستند که در زمان خرید از سانت ارتفاع صحبتی نخواهد شد.

بله این اندازه ارتفاع در سه سایز کوچک ، متوسط و بزرگ ساخته میشود.

از کجا دنباله تورچ بخریم

مجموعه بالن صنعت در زمینه فروش تجهیزات جوش و برش آرگون و  co2 فعالیت گسترده ای دارد.

در واقع این مجموعه از انواع محصولات در هوابرش با تنوع برند و کیفیت برخوردار است.

با مجموعه ما می توانید در زمان خرید دنباله تورچ در چند کیفیت بیابید تا بتوانید با قیمت مد نظر خرید نمایید.