استفاده از مخازن در سایز مختلف به ما کمک خواهد کرد که گاز مورد نظر را در دسترس داشته باشیم یکی از مکان های استفاده در آتش نشانی می باشد که به co2 نیازمند هستند. کپسول 68 لیتری از مخازن پر مصرف در آتش نشانی برای استفاده از دی اکسید کربن است، این سیلندر خاص بهمراه شیر پنوماتیک را می توانید از مجموعه بالن صنعت با قیمت مناسب خریداری نمایید.

کپسول 68 لیتری

سیلندر ۶۸ لیتری دارای فشار قوی می باشند و جنس آنان از نوع فولادی می باشد. استفاده از این نوع کپسول را می توان به فولادی بدون درز اشاره نمود. کپسول 68 لیتری Co2 قادر به استفاده از شیر اتوماتیک یا شیر برقی مخصوص می باشد. در نظر داشته باشید از این محصول علاوه بر دی اکسید کربن قابل استفاده از گازهای خنثی مناسب می باشد.

کپسول گاز 68 لیتری سایز بزرگ این محصول است که سایز کوچکتر آن را می توان به سیلندر 50 لیتری اشاره نمود که می توانید مشخصات و ویژگی های آن را مشاهده نمایید.

بالن صنعت وارد کننده انواع کپسول های صنعتی ، پزشکی و سایر مصارف می باشد از جمله آنان توانسته است در سایز 68 اقدامات زیادی را به ثمر برساند، واردات این محصول بهمراه شیر مخصوص توانسته است مشتریان زیادی از قبیل مجموعه های آتش نشانی را جذب این فروشگاه نماید.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید ، این محصول با ارتفاع ( قد ) 150 سانت بدون محاسبه شیر می باشد. محصول فوق با رعایت نکات استاندارد از رنگ قرمز برخوردار است. در صورتی که شما به دنبال محصولی برای جوشکاری هستید به شما پیشنهاد می کنیم به محصول کپسول استیلن ما مراجعه نمایید.