بالن صنعت فروشنده انواع کپسول می باشد. همچنین این مجموعه توانسته است در زمینه تمامی سیلندرها فعالیت نماید. کپسول غواصی از جمله موارد دیگر و خارج از نوع های هوابرش معرفی شده تا کنون می باشد. سیلندر غواصی مخصوص غواصان در زیر دریا و البته جوشکاران زیر دریایی نیز استفاده میشود.

جالب است بدانید که از اکسیژن معمولی برای پر کردن این مخازن جهت تنفس غواصان زیر دریا استفاده نمی شود. تنفس داشتن در زیر دریا و خشکی اندکی متفاوت است.

کپسول غواصی

کپسول غواصی، یا سیلندر غواصی یک مخزن ذخیره گاز با فشار بالا برای تنفس غواصان در زیر آب است. کپسول غواصی بعنوان یک منبع ذخیره هوای تنفسی برای غواصی تدارک از سطح هم کاربرد دارد. سیلندر غواصی از طریق رگلاتور غواصی فشار بالای درون سیلندر را کاهش و گاز تنفسی را به غواص می رساند.

این مقاله را مشاهده کنید : کپسول اکسیژن

کپسول غواصی
کپسول غواصی

سیلندر های غواصی معمولا از جنس آلومینیوم یا آلیاژهای فولادی و در موارد معدود از جنس کامپوزیت ساخته می شوند. بصورت معمول کپسول های غواصی یا با شیر دین و یا یوک عرضه می شوند. از لوازم جانبی سیلندر به دستگیره حمل، بوت محافظ کف سیلندر و توری محافظ رنگ می توان اشاره کرد.

شارژ کردن سیلندر غواصی

این هوا در غواصی توسط کمپرسورهای مخصوص هوای تنفسی فشرده شده و پس از خشک شدن (رطوبت‌گیری) درون سیلندر یا تانک هوا ذخیره می‌گردد.

به این صورت کپسول ها را برای انجام یک عملیات از هوا پر خواهند نمود تا در مدت زمان مشخص بتوانند تنفس داشته باشند.

درباره یک برند بخوانید : اسکوبا

برندهای کپسول غواصی

مارک های مختلفی در بازاز وجود دارد که به عرضه این محصول خواهند پرداخت. مجموعه بالن صنعت با توجه به فروش سیلندرها در این زمینه گام های موثری برداشته است.

کپسول کامپوزیت السیف یکی از محصولات این مجموعه است که در این زمینه ارائه داده ایم.

کپسول کامپوزیت SEFIC
کپسول کامپوزیت SEFIC

در صنعت جوش و برش برای استفاده از سیلندر ها ، نیاز به فشار شکن جهت استفاده بهینه در خروجی را داشتیم.

در این کپسول نیز همچنان نیاز به رگلاتور وجود دارد که صد البته مختص به خود می باشد و دارای یک گیج جهت نمایش میزان فشار را داراست.

یکی از دلایل استفاده از اینگونه سیلندر ها در غواصی ، وجود وزن پایین و و فشار بالا جهت مدت زمان بیشتر تنفس می باشد.

وزن های معروف در غواصی

در مخازن غواصی دو سایز از محبوبیت و مصرف بیشتری برخوردار است :

  • 6.8 لیتری
  • 9 لیتری

99/08/17

کپسول اکسیژن غواصی

بالن صنعت در خصوص فروش کپسول بسیار فعال می باشد که یکی از این محصولات کپسول غواصی می باشد که درون آن از اکسیژن شارژ میشود. کپسول اکسیژن غواصی در برند SEFIC توسط این مجموعه ارائه میشود. ما توانسته ایم مشتریان زیادی در خصوص فروش کپسول و همچنین شارژ آنان جذب نماییم.

چگونه و با چه قیمتی خرید کنیم؟ در درجه اول باید بدانیم کجا باید محصول خود را خرید کنیم و قیمت هر محصول را خارج نماییم. هر محصول در بازار منحصر به فرد خود به قسمت فروش ارائه میشود.

فروش جوش و برش به قسمت حسن آباد تهران متعلق دارد و ما توانسته ایم در این قسمت با فروش کپسول خواهیم پرداخت. کپسول غواصی یکی از محصولاتی است که توسط این مجموعه در کنار محصولات خود خواهیم ارائه کرد.

لیتر های مختلفی در زمینه کپسول های غواصی به فروش خواهیم رساند که در بالاتر به آنان پرداخته ایم. کپسول غواصی اکسیژن سبک بوده و توسط هر غواص حمل شده و در زمان غواصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. با توجه به زمان غواصی که انجام خواهد شد باید کپسول مورد نظر انتخاب شود.

این زمان و مصرف با میزان تنفس هر غواص در ارتباط است. ما توانسته ایم این محصول را در نوع های مختلف و برند معتبر ارائه دهیم تا مشتریان خوبی را برای خود جذب نموده و در زمینه شارژ کپسول غواصی و فروش آنان فعالیت نماییم. اگر شما این محصول را برای غواصی نمی خواهید می توانید از محصولات فولادی ما استفاده کنید که قیمت ارزان تری خواهند داشت، محصول کپسول اکسیژن همراه را مشاهده نمایید.