سری جوش

سری جوش یا جوش چهار سر یکی از مصرفی ترین و پر کاربردی ترین لوازم جوشکاری اکسیژن ، گاز ، پروپان ، استیلن و هیدروژن می باشد. نحوه صحیح انتخاب جوش چهار سر : یک از موارد مهم در انتخاب جوش چهار سر ظرافت و طول سرپیک و قدرت شعله آن میباشد. که در زیر به انتخاب سره جوش صحیح می پردازیم.

یکی از بهترین برند های موجود در بازار ایران جوش چهار سر زینسر ( zinser) آلمان می باشد .

این سرپیک جوشکاری از بدنه بسار مقاوم و درجه یک تشکیل شده است .

در این جوش چهار سر دسته جوشکاری و برشکاری یکسان بوده و شما با خرید یک دسته سرپیک می توانید کار جوش و برش را به راحتی انجام دهید .

از دیگر قطعات جوش زینسر، چهار عدد نازل جوش به سایزهای ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ می باشد. که با آن سایزهای مختلف جوش کاری انجام می شود .

جوش چهار سرگلور سوییس ( gloor )

یک از محبوب ترین سرپیک جوشکاری جوش چهار سر ، که دارای بدنه بسیار مقاوم و دارای وزن مناسب برای جوشکاری در رسته جوش و برش می باشد. و از چهار عدد نازل جوش گلور در سایزهای ۱،۲،۳،۴ می باشد

سرپیک موریس تایوان

این سرپیک جوشکاری یا جوش چهار سر نیز یکی از بهترین برند های موجود در بازار می باشد که به دلیل قیمت مناسب نسبت به زینسر و گلور دارای کیفیت عالی نیز می باشد ، به همین دلیل یکی از پر فروش ترین محصولات در رسته جوشکاری بوده این سرپیک تایوانی  با برند ( MORRIS) در بازار شناخته می شود و همانند دیگر سرپیک ها دارای چار سره جوش ۱،۲،۳،۴ می باشد .

سرپیک اسمیت

این سرپیک مخصوص جوش طلاسازی برای کارهای ظریف کاری مخصوص طلاسازی می باشد و دارای ۵ سره جوش اسمیت و یک عدد شیلنگ ۱ متری ابی و قرمز برای هوا و گاز می باشد .

این سرپیک طلاسازی در برندهای موریس تایوان ، گلور سوییس و جوش طلاسازی امریکای موجود می باشد .

بالن صنعت وارد کننده انواع سرپیک جوشکاری طلاسازی ، جوش گلور ، جوش  چهار سر موریس ، سری جوش زینسر آلمان و سری جوش چینی می باشد .

بروزرسانی 99/05/13

قیمت سری جوش گلور

یکی از مواردی که در این قسمت توضیح داده شد سری جوش گلور بود که میخواهیم به قیمت آن بپردازیم. قیمت سری جوش گلور را در این صفحه می توانید مشاهده کنید .

ولی در جریان باشید که به دلیل برخی مسائل همچون نوسانات بازار ممکن از قیمت در این صفحه برداشته شود. به بررسی مسائلی که موجب می شود این سری جوش با کیفیت با افزایش قیمت مواجه شود خواهیم پرداخت.

در نظر داشته باشید که ما در این قیمت به توضیح فقط برند گلور تاکید نداریم ، بلکه می توان جنبه تمام محصولات وارداتی را در بر داشت.

سری جوش هایی که وارد کشور میشوند از قیبیل سری جوش گلور تحت تاثیر قیمت ارز خواهند گرفت و موجب میشود که با کاهش و افزایش قیمت آنان روبرو شویم.

سری جوش

قیمت سری جوش گلور که محصول وراداتی از کشور سوئیس می باشد و البته مدل چینی آن نیز وجود دارد که از کشور چین وارد کشور میشود با دلار خریداری می شوند . بازرگانانی که در این زمینه فعالیت دارند و اقدام به وارد کردن این محصول می نمایند.

در هر بار وارد کردن اقدام به تنوع محصول از این برند می نمایند. اعم از سری جوش ، سری برش ، مانومتر گلور در تنوع مختلف خواهد گردید.

پس از اینکه محصول وارد کشور میشود درون انبار ها قرار خواهد گرفت تا با نظم مرتب که بازار محصولات مشابه و همچنین مدیریت در پخش محصول انجام گردد ، به میزان لازم در بازه های زمانی وارد بازار شده و در دسترس فروشندگان و مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

این مدیریت منظم در فروش باعث خواهد شد که محصول تا زمان رسیدن بار جدید ، در بازار وجود داشته باشد و از خدمات مناسب برای مشتریان عزیز برخوردار گردد.

عملکرد شعله پوش و نازل در تورچ جوشکاری co2 به چه شکل می باشد؟

سری جوش

بالن صنعت مجموعه ای فعال در زمینه جوش و برش می باشد که سری جوش یکی از محصولات محبوب و پر فروش می باشد که مشاغل زیادی را در بر خواهد گرفت.

در این مجموعه تنوع محصول فوق زیاد است و می توانید با ما در ارتباط باشید.

1400/02/15

جوش گلور

با توجه به تنوع محصولات در سری های جوشکاری ارائه محصولی دیگر در ساخت کشور سوئیس را خواهیم پرداخت. جوش گلور که با توجه به برند سازی توانسته است جایگاه خوبی داشته باشد. امروزه به عنوان یک الگو برای سایر تولید کنندگان شده است.

این شرکت با توجه به تنوع محصولات اقدام به ارائه به صورت دوتیکه نموده است که در اکثر محصولات ، دسته آنان مشترک بوده و می توان برای یکدیگر استفاده نمود. ما در وب سایت خود و صفحه سرپیک جوش گلور در خصوص این محصول به صورت کامل توضیح داده ایم. که می توانید مشاهده و اطلاع یابید.

سرپیک جوش گلور چینی

این محصول در جوشکاری هواگاز استفاده خواهد شد. دارای شیر های تنظیم کنار یکدیگر می باشد که این موضوع باعث کاربردی شدن برای کاربران شده است. کیفیت در این محصول به گونه ای بوده است که از محصولات قدیمی در بازار یاد می شود.

با وجود رقابت می توان گفت که رتبه اول را درون بازار با توجه به قیمت و کیفیت می توان به این محصول داد. محصولات بسیاری در راستای این برند توسط کشور های مختلف تولید شده است که می توانید در وبسایت این مجموعه خریداری کنید.