بالن صنعت فروشنده محصولات ایرانی با برند بهجوش می باشد. تورچ بهجوش یکی از محصولات این برند ایرانی است که در اصفهان تولید میشود. انواع تورچ در behjoosh با قیمت عالی و کیفیت مطلوب از سوی ما ارائه خواهد شد.

تورچ بهجوش

بهجوش شرکت ایرانی است که توانسته است با تکنولوژی های موجود در کارخانه خود اقدام به تولید محصولات در زمینه جوش و برش نماید. تورچ behjoosh در مدل های هواخنک و آب خنک ارائه میشود.

تورچ های co2 بهجوش توانسته است به صورت عمومی و سفارشی ارائه شود. محصولات سفارشی این برند با توجه به نیاز شرکت ها ساخته خواهد شد. این محصولات در آمپر هایی از جمله موارد زیر قابل عرضه می باشد.

  • 160
  • 240
  • 250
  • 360

عموما محصولات بهجوش از اندازه های سه متری برخوردار است.

نوع سفارشی این برند از قطعات ترافیمت ایتالیا برخوردار است تا مشتریانی که برای کیفیت بیشتر نیاز به محصول داشته باشند ، بتوانند از بهجوش برای تجهیز کارخانه خود استفاده نمایند.

  1. تورچ هواخنک
  2. تورچ آبخنک

تعداد محصولات تورچ هواخنک بهجوش در تولیدات بهجوش بیشتر از نوع آبخنک می باشد و این امر باعث شده است شرکت مربوطه جهت خدمات رسانی بیشتر به مشتریان با استفاده از نیروی مجرب خود ، هر روز در جهت پیشرفت اقدامات بالاتری را عرضه نماید.

قیمت تورچ بهجوش

بهجوش در راستای عرضه محصولات خود ، لیست قیمت بهجوش را برای مجموعه بالن صنعت ارسال می نماید و ما مفتخریم که بتوانیم محصولات این برند با کیفیت و قیمت مناسب را بهتر و بیشتر به مشتریان عرضه نماییم.

قیمت تورچ های behjoosh متنوع است که قیمتی ما بین 790000 تومان تا 3360000 تومان خواهد بود. شما می توانید قیمت هر محصول با مشخصات را از ما دریافت نمایید.

مجموعه بالن صنعت محصولات داخلی و خارجی در تنوع بسیار را عرضه می نماید که می توانید از درون وبسایت مشاهده نمایید. همچنین قطعات این محصولات را عرضه می نماییم که از جمله آنان می توان به گردنه هوا خنک تورچ آرگون اشاره نمود.