دستگاه گوجینگ کاربرد در محو قسمتهای معیوب جوش و یا ایجاد شیار روی قطعه کار را داراست. انبر گوجینگ برای استفاده از این دستگاه ها کاربرد دارد. البته در نظر داشته باشید که انبر گوجینگ دارای تنوع می باشد و به یک محصول اشاره نمیشود. بالن صنعت در زمینه تامین تجهیزات جوش و برش اقدام به فروش این محصول کاربردی نموده است که قابل نصب بروی دستگاه های گوج می باشد.

انبر گوجینگ

بالن صنعت فروشنده انواع انبر گوجینگ برای برشکاری انواع فلزات می باشیم. انبر برش گوجینگ به منظور برش و پاکسازی فلزات جهت انجام تعییرات و بازسازی مناسب جهت آماده سازی پاس ریشه , ایجاد شیار برداشتن جوشهای ناقص وجداسازی قطعات جوشکاری شده .

انبر گوجینگ

این روش به صورت قوس وبا استفاده از الکترود کربنی وهوای فشرده برای فولادهای کربنی کم آلیاژ , فولاد زنگ نزن چدن و دیگر فلزات انجام می شود وقابل استفاده در کلیه طنایع فلزی می باشد دراین روش از یک الکترود کربنی برای ذوب فلزات استفاده می شود ودر همان زمان یک جریان قوی هوای فشرده باعث خنک شدن الکترود نیز می شود .

معرفی یک دستگاه گوجینگ

ارزان ترین وسریعترین فرآینده برش و پاکسازی سهولت کار و اپراتوری آسان دستگاه گوجینگ سه فاز ترانسی مدل PARS GOUGE 1002 T کاربرد در:

  • محو قسمتهای معیوب جوش و یا ایجاد شیار روی قطعه کار
  • امکان گوجینگ عالی با الکترودهای مخصوص کربن
  • دوره ضمانت با پشتیبانی و خدمات

تورچ برش گوجینگ

به تورچ گوجینگ گاها تورچ گوجینگ گفته میشود. در واقع یک محصول در دو نام می باشد.

جهت خرید تورچ برش گوجینگ می توانید با مجموعه بالن صنعت در ارتباط باشید.