فروش گاز خنک کننده r134a در تعداد درخواستی . گاز خنک کننده r134a معروف به گاز خنک کننده می باشد که اکثرا در کولر ماشین مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت بالن صنعت با توجه به سابقه چندین ساله در حوزه گازهای خنک کننده ،گازهای مبرد اقدام به فروش گاز سیفرز (safers) یا گاز کولر ماشین با خلوص 99/99 و بدون ناخالصی با ضمانت و کیفیت کرده است . جهت خرید گاز خنک کننده r134a معتبر و اصلی می توانید با ما در ارتباط باشید.

گاز خنک کننده r134a

گاز R134a یک HFC است که در سیستم تهویه مطبوع اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان جایگزینی برای R12 و R22 در کاربردهای برودتی با درجه حرارت متوسط و زیاد مانند تبرید تجاری و خانگی و چیلر استفاده می شود.

گاز خنک کننده r134a یک مبرد HFC است ، که برای استفاده در روغن کمپرسور نیاز به روان کننده پلی استر (POE) دارد.

نام شیمیایی:

1،1،1،2-Tetrafluoroethane

هشدار: این محصول می تواند شما را در معرض مواد شیمیایی از جمله وینیل کلرید و متیل کلرید قرار دهد ، که به دلیل داشتن سرطان و نقص هنگام تولد یا سایر آسیب های تولید مثلی شناخته می شود.

  1. جایگزین برای R12 ، با خواص فیزیکی و ترمودینامیکی قابل مقایسه است
  2. مبرد را می توان از طریق مایع یا بخار شارژ کرد
  3. A cyl سیلندرهای مبرد گاز دارای دریچه های دو پورت هستند و جذب مایعات را آسان تر می کنند
  4. غیر قابل اشتعال با طبقه بندی ایمنی A1
  5. کمپرسورها باید با روغن های پلی استر شارژ شوند ، برای اطلاعات بیشتر با سازنده کمپرسور تماس بگیرید
  6. کاهش ظرفیت در مقایسه با R12
  7. تجهیزات موجود R12 با R134a قابل ساخت مجدد هستند
  8. دمای بحرانی بالا که ضریب عملکرد خوبی را تضمین می کند

فروش ویژه گازهای سردخانه ای R134a

درباره گاز R134a بیشتر بدانید

گاز خنک کننده r134a یک گاز غیر قابل اشتعال است که در درجه اول به عنوان یک مبرد “درجه حرارت بالا” برای تبرید داخلی و تهویه مطبوع اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها در اوایل دهه 1990 با استفاده از 1،1،1،2-گاز خنک کننده r134a به عنوان جایگزینی برای R-12 از نظر زیست محیطی مضر تر و کیت های مقاوم سازی برای تبدیل واحدهایی که در ابتدا مجهز به R-12 بودند در دسترس هستند. سایر کاربردها شامل دمیدن کف پلاستیکی است ، به عنوان یک حلال تمیز کننده ، پیشران برای تحویل داروهای دارویی (به عنوان مثال برونکودیلاتلاتورها) ، جوشگیرهای چوب پنبه شراب ، جاروبرقی های گاز مانند گرد و غبار و در خشک کن های هوا برای از بین بردن رطوبت از هوای فشرده. در برخی از تلاش های اورکلاک از 1،1،1،2-Tetrafluoroethane نیز برای خنک کردن رایانه ها استفاده شده است. این مبرد مورد استفاده در کیت های انجماد لوله کشی است. همچنین معمولاً به عنوان پیشران هواپیمای هوایی مورد استفاده قرار می گیرد. این گاز اغلب با یک روان کننده مستقر در سیلیکون مخلوط می شود.

گازR 134 A کولر

گازR 134 A کولر