توضیحات

شیلنگ جوشکاری دوقلو کره ای

شیلنگ جوشکاری دوقلوی کره ای

نام محصول روش شیلنگ جوشکاری|دوقلو|کره ای|قیمت شیلنگ|گاز|دوقلو
کد محصول Weld-hose-Korea-2
سفارش محصول
تماس با کارشناس

توضیحات

بالن صنعت توزیع کننده شیلنگ دوقلو کره حک شده و شیلنگ تک کره حک شده نمره 8 و شیلنگ تک کره حک شده نمره 10 با قیمت دست اول و پخشی می باشد .

ارسال بار به سراسر ایران فقط یک روزه می باشد .

شیلنگ هوا برش کره ای

از مهمترین وسایل مرتبط با جوشکاری و برشکاری شیلنگ دوقلو کره ای می باشد. شیلنگ وسیله ای برای انتقال جریان اکسیژن و گاز اعم از پرسی و یا استیلن به سرپیک می باشد. جنس شیلنگ ها عموما لایه ای پلاستیکی بهمراه پوششی از الیاف و نخ می باشد.

تفاوت اصلی در مدل های متنوع شیلنگ در بازار همان الیاف یا نخ به کار رفته در ساختار آن می باشد که باعث تمییز شیلنگ های متنوع در دنیاست. یکی از بهترین شیلنگ های موجود و تولید شده در بازارهای بین المللی شیلنگ های جوشکاری ساخت کشور کره بوده که با بهره مندی از به روز ترین تکنولوژی های دنیا بسیار مستحکم و منعطف می باشد.

شیلنگ دوقلو با توجه به نوع مارک تنوع زیادی داراست که مجموعه بالن صنعت در زمینه فروش آنان فعالیت دارد. لیست قیمت شیلنگ دوقلو در این قسمت و به صورت زمان های مکرر اقدام به بروزرسانی می نماییم. لیست قیمت شیلنگ دوقلو با توجه به شرایط واردات تغییر خواهد نمود که در برخی موارد مجبور خواهیم بود قیمت ها را برای مدت زمان اندکی از سایت برداشته و با تماس های تلفنی پاسخگوی مشتریان در زمینه فروش این محصول اقدام نماییم.

قیمت شیلنگ دوقلو هوا برش

ما در تلاش بوده ایم که در زمان های ثبات بازار اقدام به فروش محصولات به صورت آنلاین باشیم که این موضوع را در خصوص کالای فوق رعایت نموده ایم.

هر کدام از محصولات در صفحه ای جداگانه فروش میرسد. برای مثال می توانید محصول کره ای را از لینک زیر مشاهده نمایید.

قیمت شیلنگ دوقلو کره ای

در این قسمت محصولات دیگری علاوه بر کره ای درون سایت قرار داده ایم که می توانید از دسته بندی مربوطه به مشاهده تمامی محصولا بپردازید.

کاربرد شیلنگ دوقلو هوا گاز

استفاده با اکسیژن ، استیلن ، L.P.G. گازهای غیر قابل احتراق مطابق BS 5120، ISO 3821، EN 559، DIN 8541، SIS 278265، I.S. 714

ساخت و ساز شیلنگ دوقلو کره ای

  1. یکپارچه. لاستیک مصنوعی مناسب برای جوشکاری گازها.
  2. تقویت: الیاف مصنوعی با کشش بالا.
  3. پوشش: قرمز ، آبی ، سیاه ، نارنجی.
  4. آب و هوا ، گرما و مقاوم در برابر سایش

شیلنگ دوقلو

شیلنگ دوقلو در مجموعه بالن صنعت با مارک ها و کیفت مختلف در حال فروش است. کره ای ، چینی ، آلمانی از برندهای پر فروش در این مجموعه محسوب میشود.

شیلنگ های دوقلو بهم چسبیده می باشد که از این محصول در جهت جوشکاری و برشکاری هوا گاز استفاده میشود. دلیل اینکار استفاده راحت تر و جلوگیری از بهم تابیدن شلنگ ها می باشد.

اطلاعات بیشتر کسب نمایید

بالن صنعت یک عرضه کننده برتر شیلنگ های صنعتی در سطح کشور برای طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی است. شیلنگ های جدید به طور مداوم برای صنایع نو ظهور و مستقر در حال توسعه هستند. برای کارهای های ویژه ، شیلنگ های سفارشی نیز موجود است.

مشخصات فنی

نکات ایمنی

موارد مصرف