توضیحات

سرپیک جوشکاری طلا

نام محصول فروش سره|سرپیک|دسته|جوش|جوشکاری|طلاسازی|زرگری|جوش زرگری|قیمت جوش طلا سازی
کد محصول Welding-Torch-Gold
سفارش محصول
تماس با کارشناس

توضیحات

فروش  سرپیک جوشکاری طلا چینی و تایوانی به همراه سره جوش با قیمت وارداتی در فروشگاه بالن صنعت با قیمت عمده فروشی می باشد

بالن صنعت وارد کننده انواع  سرپیک جوشکاری می باشد .

سرپیک جوشکاری طلا یا جوش طلاسازی که از مهمترین وسایل جوش کاری می باشد .

بالن صنعت با توجه به سابقه چندین ساله در صنعت جوشکاری و برشکاری اقدام به فروش لوازم جوش و برش با قیمت وارداتی نموده است .

1- سرپیک جوشکاری طلاسازی موریس تایوان

2- سرپیک جوشکاری طلاسازی ریچو چین

3- سرپیک جوشکاری طلاسازی زینسر آلمان

4- سرپیک جوشکاری موریس تایوان (زینسری )

5- سرپیک جوشکاری موریس تایوان (گلوری )

6- سرپیک جوشکاری گلور سوییس

بروزرسانی 99/05/02

سرپیک جوشکاری طلا

سرپیک های جوشکاری در انواع مختلفی تولید و روانه بازار می گردند. در این بین در مشاغل طلاسازی برای جوشکاری طلاها های شکسته نیاز به سرپیک های جوشکاری می باشد.

سرپیک های جوشکاری در طلاسازی بر خلاف نوع های صنعتی ازظرافت خاصی برخوردار هستند. میزان خروجی گاز آنان کمتر و به گونه ای تیزتر می باشد.

هیچگاه نمی توان سرپیک طلاسازی را با سرپیک های صنعتی مقایسه نمود. در اینقیمت به معرفی نوع های جوشکاری طلا پرداخته ایم که از لینک سرپیک جوشکاری می توانید نوع صنعتی را مشاهده نمایید. یکی از محصولات صنعتی که در ایران تولید می شود.

شاید شما هم با اسم اسمیت آشنا شده باشید ، برندی است که در ساخت سرپیک های طلاسازی فعال می باشد.

قیمت سرپیک جوشکاری طلا

مجموعه بالن صنعت با توجه به فعالیت در زمینه ابزارالات جوشکاری و برشکاری سعی نموده است در فروشگاه آنلاین خود اقدام به قرار دادن قیمت های روز بازار نموده است.

ولی با توجه به نوسانات موجود در بازار ممکن است قیمت در بالای صفحه وجود نداشته باشد که برای مدت زمانی قیمت ها برداشته شده باشند. در صورت وجود این موضوع شما می توانید با ما در ارتباط باشید و قیمت را به صورت تماس تلفنی دریافت نمایید.

سرپیک جوش طلاسازی گلور

سرپیک طلاسازی

سرپیک های طلاسازی در بسته بندی و به صورت پک به فروش میرسد . البته در نظر داشته باشید این پک فقط شامل سرپیک به همراه سره های اضافه می باشد.

برای استفاده باید سایر تجهیزات اعم از مخازن گاز را تهیه نمایید که این مخازن از خروجی کوچکتری برخوردار می باشد و دارای ابعاد کوچکتری می باشند.

تورچ جوشکاری طلا

تورچ های جوشکاری طلاسازی در دو مدل چینی و تایوانی در مجموعه بالن صنعت موجود می باشد و مشتریان می توانند با قیمت وارداتی این محصول را از ما خریداری نمایند.