بالن صنعت در این قسمت به فروش یکی دیگز از نوع های رگلاتور پنوماتیک پرداخته است. رگلاتور اوو ewo یک محصول آلمانی است که دارای کیفیت و شرایط عالی در فروش و طول عمر بالاست که دارای ویژگی های بسیاری در این برند یافت خواهد شد. EWO آلمان توانسته است رگلاتور های با کیفیتی را ارائه دهد.

رگلاتور اوو ewo

محصولی با فشار 40 و 60 بار با داشتن فشار خروجی تا 16 بار و قابل تنظیم می باشد. رگلاتور ewo در سایز های 1/4 و 1/2 از سوی مجموعه بالن صنعت قابل عرضه می باشد. در زیر توضیحاتی از زبان شرکت سازنده آلمانی آمده است که می توانید جهت آشنایی با محصول مطالعه نمایید.

محصولات زیادی از کشورهای مختلف در این مجموعه قابل تهیه است که از دیگر محصولاتی که پیشنهاد می کنیم مشاهده نماییم رگلاتور درااستار می باشد.

فیلترها

فیلترهای هوای فشرده برای از بین بردن ناخالصی ها (آب میعانات ، پوسته پوسته شدن لوله ، ذرات زنگ زدگی) از هوا در محل کار استفاده می کنند. پاکسازی در دو مرحله با استفاده از فیلترهای سیکلون (تراکم) و پخت (آلودگی جامد) انجام می شود. اندازه پورت G ⅛ تا G ½ یا G ¾ تا G 1½.

فیلترهای 40 بار و 60 بار

فیلترهای هوای فشرده در طراحی مدولار با تخلیه میعانات ، به صورت دستی کار می کنند. عنصر فیلتر برنز ساخته شده. بدنه آلومینیوم کاسه برنجی گواهی تست کاسه فشار موجود است.

میکرو فیلترها

فیلترهای میکروبروسیلیکات برای استفاده در همه شرایطی که خلوص مورد نیاز هوای فشرده به ویژه زیاد است مناسب هستند. بعنوان مرحله دوم پس از فیلتر استاندارد ، آنها تقریباً بدون باقی مانده کوچکترین ذرات باقیمانده آب ، روغن یا خاک را به 999999٪ (برای 01/0 میکرومتر) از بین می برند. مقدار باقیمانده روغن 0،01 ppm.

داخل رگلاتور ewo

تنظیم کننده های فشار

تنظیم کننده های فشار (از نوع دیافراگم) بدون در نظر گرفتن نوسانات فشار در سیستم و میزان مصرف هوا ، فشار کار را ثابت نگه می دارند ، خروجی هوای ثانویه (تسکین دهنده) و استقلال تقریباً کامل فشار اولیه را تأمین می کنند. فشار کاری از 0،5 تا 3 ، 6 ، 10 و 16 بار است. عملکرد با استفاده از یک چرخ دنده یا چرخ دستی. در صورت درخواست ، مدلهای خاص (به عنوان مثال ، بدون اگزوز ثانویه هوا) سنج را می توان در هر دو طرف نصب کرد. اندازه پورت G ⅛ به G½ و G¾ به G1½ یا G1½ به G2. مهم: استفاده از فیلتر همیشه توصیه می شود.

تنظیم کننده فشار 60 بار

تنظیم کننده فشار (از نوع پیستونی). اندازه پورت G 1 تا G 1¼. اگزوز ثانویه هوا (تسکین دهنده) و استقلال تقریباً کامل فشار اولیه فراهم می شود. دامنه فشار کار: 0،5 تا 12 ، 22 ، 35 و 50 بار. سنج را می توان در هر دو طرف نصب کرد. در صورت درخواست نصب براکت. مهم: استفاده از فیلتر همیشه توصیه می شود.

تنظیم کننده خط فشار

تنظیم کننده خط فشار برای حداکثر فشار ورودی 200 بار. مناسب برای هوای فشرده ، نیتروژن و سایر گازهای فشرده خنثی.

تنظیم کننده فشار برنج

تنظیم کننده های فشار (از نوع دیافراگم). اندازه بندر G ¼ و G. اگزوز ثانویه هوا (تسکین دهنده) و استقلال تقریباً کامل فشار اولیه. دامنه فشار کاری 0،5 تا 3 ، 6 ، 10 ، 16 و 25 بار است. تنظیم با استفاده از یک قفل. سنج را می توان در هر دو طرف نصب کرد. نصب پانل یا نصب براکت در صورت درخواست. مهم: استفاده از فیلتر همیشه توصیه می شود.

تنظیم کننده فشار با سنج داخلی در تنظیم دکمه

تنظیم کننده های فشار (از نوع دیافراگم) ، ایده آل برای نصب پانل. اندازه بندر G. اگزوز ثانویه هوا (تسکین دهنده) و استقلال تقریباً کامل فشار اولیه. فشار کاری از 0،5 تا 3 ، 6 ، 10 و 16 بار است. گیج در تنظیم چرخ دستی در صورت تمایل امکان نصب صفحه وجود دارد.

مهم: استفاده از فیلتر همیشه توصیه می شود.

تنظیم کننده های فشار دقیق

تنظیم کننده های فشار (از نوع دیافراگم) با مصرف هوای کم اندازه بندر G. اگزوز ثانویه هوا (تسکین دهنده) عملا بدون پسماند. محدوده فشار کاری 0/1 تا 6 بار است. سنج را می توان در هر دو طرف نصب کرد. تنظیم چرخ دستی با مهره قفل در صورت تمایل امکان نصب صفحه یا نصب براکت وجود دارد. مهم: استفاده از فیلتر همیشه توصیه می شود.

روان کننده ها

روان کننده ها یک مه روغن خوب به هوای فشرده اضافه می کنند ، این امر باعث روانکاری ثابت و قابل اعتماد ابزارهای هوای فشرده با کنترل پنوماتیک در EWO ، سوپاپ ها و سیلندرها و غیره می شود. دوباره پر کردن روغن در شرایط تحت فشار امکان پذیر است. شیر سوزنی برای تنظیم روغن با ماندگاری زیاد برای مدت زمان طولانی. با گنبد دید فلزی نیز موجود است. اندازه بندر G ⅛ تا G½ ؛ G¾ به G1½ و G1½ به G2.

روان کننده کوچک برای ابزار فشار هوا

روان کننده ها (برای روغن کاری استاندارد مه روغن) که باید روی ابزار هوای فشرده نصب شوند که به طور متناوب استفاده می شوند. اندازه بندر G ⅜ (با کاهش G). تنظیم ثابت دوز روغن. مکش روغن باید در پایین پیچ پر کردن ، در پایین ترین نقطه نصب شود.