بالن صنعت فروشنده تجهیزات جوش و برش به صورت فعال در حسن آباد تهران و ایران می باشد. شیر کپسول کلر یکی از محصولات این مجموعه است که با سایر شیر های موجود متفاوت بوده و دارای مغزی استیل می باشد.

سیلندرها مخازنی هستند که در جهت نگهداری گاز در دسترس ما قرار خواهند گرفت. شیرها در جهت خروج گاز درون مخازن سیلندر برای استفاده روزمره کاربرد خواهند داشت. شیر کپسول کلر یکی از این محصولات می باشد که از نظر ساختار داخلی با سایر شیر ها متفاوت است.

گاز ها براساس خنثی بودن یا خورندگی این امکان را بوجود آورده اند که نوع VALVE استفاده در کپسول را برای ما تعیین نمایند. در این قیمت به معرفی محصول شیر سیلندر کلر که یک گاز خورنده است پرداخته ایم.

شیر کپسول کلر

اگر به این نوع شیر توجه کرده باشید ، متوجه خواهید شد که شیر به رنگ زرد بوده و برنجی می باشد ولی گاز کلر خوردنده است و امکان استفاده وجود ندارد. شیر کلر که خریده اید بدون فلکه می باشد و به راحتی می توانید متوجه شوید که رنگ استیل در داخل آن مشخص است. به صورت واضع تر بخواهیم توضیح دهیم اینگونه میباشد که :

شیر کلر همانند شیر کپسول اکسیژن داخل بیرونی برنج می باشد ولی از مکان بسیار مهم که داخل شیر تعبیه شده است به نام میل و مغزی شیر از جنس استیل می باشد که این موضوع باعث خواهد شد که با گذر گاز از درون شیر ، شیر کلر محافظ بوده و مشکلی برای آن پیش نخواهد آمد.

به تصویر زیر دقت نمایید ، این تصویر نمای داخلی شیر سیلندر کلر را نمایش خواهد داد.

مغزی استیل شیر گاز کلر

قطعات شیر سیلندر کلر

هر شیر یا محصول دیگری که بخواهیم تهیه نماییم ، دارای قطعاتی است که بعد از استفاده ممکن است خورده یا از بین برود. این کار باعث خواهد شد که اقدام به تعمیر آن نمایید. تصویری در زیر برای شما تهیه نموده ایم که در صورت تمایل به خرید قطعات شیر سیلندر کلر بتوانید به راحتی قطعه مورد نظر را معرفی نمایید.

قطعات شیر کپسول کلر

شیر کلر

شیر کلر فوق دارای بدنه ای سنگین و بسته بندی برای افزایش ظرفیت حمل بار و مقاومت در برابر خوردگی و ترک خوردگی است. شرود همچنین یک شیر اصلی کلر را ارائه می کند که استحکام کمتری دارد اما توسط موسسه کلر تأیید شده است.

  • ویژگی ها و مزایای اصلی
  • سوپاپ سیلندر کلر مقاوم
  • تصویب شده در معیارهای طراحی جایگزین در مؤسسه کلر
  • بدنه دریچه ای از جنس استنلس استیل مقاوم در برابر آلومینیوم مقاومت در برابر خوردگی را ارائه می دهد
  • شیرآلات پایه سیلندر کلر
  • شیر سیلندر کلر مطابق با استانداردهای انستیتوی کلر ساخته می شود. شامل شیر (1) 3/4 -14NGT CGA820 .

شیرآلات کلر شروود موجود در اینجا با استفاده از جدیدترین فناوری تولید می شود و این باعث افزایش کیفیت دریچه ها می شود. برای اطمینان از بالاترین کیفیت استفاده شده است.

بدنه شیر سیلندر کلر از مواد سنگین ساخته شده است که ترکیبی از آلومینیوم سیلیکون برنز (C64210) است که از نظر خوردگی مقاوم است. مهره بسته بندی ، یقه بسته بندی ، غده بسته بندی ، درب خروجی ، دستگاه های فشار فشار پلاستیکی قابل استفاده از برنج ساخته شده و بخشی از شیر اصلی را تشکیل می دهند که باعث افزایش ظرفیت حمل بار و مقاومت در برابر ترک به دلیل خوردگی استرس می شود.

برای نصب آسان شیرهای کلر جایگزین ، آچار بزرگ به راحتی روی آپارتمانهای بدنه سوپاپ قرار می گیرد که از اطمینان در تعبیه شیر اطمینان می دهد.

متصل نمودن شیر کلر با کرپی

در زمان تست کپسول یا شارژ نمودن برای خارج شدن ناگهانی شیر از کرپی استفاده میشود که علاوه بر این کاربردهای دیگری نیز دارد. در شارژ کردن مخازن کلر نیز به همین صورت می باشد. شیر کلر را که به وسیله کرپی یا همان پشت بند گرفته شده است را در تصویر زیر می توانید مشاهده نمایید.

شیر کلر با کربی

فروش شیر کپسول کلر

مجموعه بالن صنعت در زمینه فروش ابزارالات جوش و برش فعالیت دارد . فروش شیر کپسول کلر یکی از محصولاتی است که توسط این مجموعه به فروش میرسد. قیمت مناسب و کیفیت محصولات را می توانید از ما دریافت کنید.

این مجموعه شیر های وارداتی در جهت استفاده از سیلندر ها را بر عهده دارد که در زمینه کلر نیز توانسته است این اقدامات را انجام دهد.