بالن صنعت فروشنده شیلنگ جوشکاری و برشکاری می باشد که در سه مدل عرضه میشود. شیلنگ هوا برش دوقلو ، شیلنگ تک هوا یا اکسیژن و شیلنگ تک گاز . شیلنگ هوا برش از نوع دوقلو خریداری میشود که برای انتقال اکسیژن و پروپان از سیلندرها به سرپیک مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع شیلنگ به یکدیگر چسبیده می باشند. قابل ذکر است که دارای مارک های متفاوت می باشند که ساخت کشورهای ترکیه ، مالزی ، چین و آلمان می باشند.

شیلنگ هوا برش

در راستای عرضه محصولات جوش و برش ، شیلنگ های هوا برش یا هوا گاز در حلقه های 100 متری می باشند که به صورت عمده و خرده به فروش میرسند .

شیلنگ هوا برش

شیلنگ های فوق از دو نوع چاپی و برجسته برخوردار می باشند. قیمت شیلنگ برجسته به دلیل اصل بودن مبلغ بالاتری را به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید : قیمت مانومتر اکسیژن

شیلنگ هوا گاز نرم

شیلنگ ها بر اساس نوع تولید آنان دارای نوع های متفاوتی از نظر ساختاری می باشند. در برخی از این شیلنگ ها از نخ استفاده شده است . برای مشاهده کافیست از سر شلنگ ، لبه آن را نگاه کنید.

شیلنگ ها با توجه به نرم یا خشک بودن دارای انعطاف بیشتر خواهند بود. شیلنگ های خشک در زمستان با مشکل پاره شدن مواجعه خواهند شد.

در زمان جمع و باز کردن اپراتور را به دردسر خواهند انداخت و مسائل دیگری که باعث میشود یک محصول با کیفیت را ارائه دهیم .

شیلنگ دوقلو مالزی
شیلنگ دوقلو مالزی

بالن صنعت در زمینه فروش محصولات ممتاز بوده و مشتریان را تشویق به خرید محصولات با کیفیت می نماید.

  • شیلنگ دوقلو ترک
  • شیلنگ دوقلو مالزی
  • شیلنگ آلمان
  • شیلنگ هوا گاز هک شده
  • شیلنگ هوابرش برجسته
  • شلنگ جوشکاری هوا گاز

نام هایی است که در زمان خرید می توانید استفاده نمایید و البته از تفاوت آنان برخوردار شوید.

جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان می توانید با بالن صنعت در ارتباط باشید.

بروزرسانی 99/04/31

شیلنگ دوقلو ترکیه

بالن صنعت در زمینه فروش شیلنگ های جوشکاری تک و دوقلو فعالیت دارد. شیلنگ دوقلو ترکیه یکی از محصولاتی است که قیمت مناسبی در بازار ایران را به خود اختصاص داده است. البته این قیمت متناسب با کیفیت مطلوب می باشد.

شلنگ دوقلو ترکیه تولید کشور ترکیه می باشد که از راه های گمرک وارد کشور ایران می شود. شیلنگ ها از حساسیت بالایی در زمان مصرف برخوردار می باشند. و در زمان جابجایی و نگهداری باید مکان مناسبی برای آنان اختصاص داده شود.

شیلنگ دوقلو ترکیه برندهای متفاوتی داراست که هر کدام به صورت های مختلف عرضه می گردد. در زمان خرید مواردی را از فروشنده خواهید دانست که در خصوص محصولات موجود خود ارائه میدهند.

شیلنگ های دو قلو ترکیه از بهم چسبیدن یک شیلنگ آبی و یک شلنگ قرمز تهیه میشود. در نظر داشته باشید که شیلنگ آبی برای اکسیژن یا همان هوا بوده و قرمز برای گاز می باشد.

سایز شیلنگ های دوقلو ترک 8 و 10 می باشد.

شیلنگ دوقلو ترکیه

شیلنگ دوقلو برجسته

شیلنگ جوشکاری ترک معرفی شده در این بخش بر اساس نوع نوشته شدن روی شیلنگ به دو نوع حک شده و برجسته تقسیم بندی میشوند. شیلنگ دوقلو برجسته به مواردی گفته میشود که وقتی رو برند و مشخصات ثبت شده روی شیلنگ دست کشیده شود ، از وجود آنان با لمس دست قابل انجام است.

شیلنگ دوقلو حک شده به شیلنگ هایی گفته میشود که به صورت چاپ شده روی شیلنگ قابل مشاهده است که معمولا با رنگ مشکی اینکار انجام میشود.

قیمت شیلنگ هوا برش

با توجه به نوسانات ، اقدام به برداشته شدن قیمت شیلنگ دوقلو از این بخش شده ایم . در صورت ثبات داشتن و موجودی لینک صفحه خرید آنلاین در این بخش قرار خواهد گرفت.

به دلیل تنوع محصول در این نوع شیلنگ ، صفحات به صورت مجزا قابل معرفی است. در صورتی که در این بخش لینک خریدی مشاهده نمی کنید ، جهت دریافت قیمت و مشاوره می توانید با مجموعه بالن صنعت در ارتباط باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]