گاز 141 بشکه ای

بالن صنعت فروشنده گاز 141 بشکه ای در تعداد مورد نیاز مشتریان می باشد. گاز 141 بشکه ای به دلیل مصرف گاز R141 در تعداد زیاد استفاده از کپسول های یکبار مصرف برای واردات مقرون بصرفه نیست. از این رو واردات به صورت بشکه در قالب گاز 141 بشکه اهمیت فراوانی خواهد داشت که موجب ارزان تر شدن گاز 141 خواهد شد. گاز 141 بشکه ای در بشکه های بزرگ و قابلیت انتقال به مخازن کوچکتر می باشد. فروش گاز 141 به دلیل استفاده زیاد در شستشو و تمیز کردن موجب بالا رفتن قیمت شده است. دلیل استفاده از گاز 141b بشکه ای برای کاهش قیمت و عرضه نمودن این محصول به مشتریان عزیز می باشد.

فروش گاز 141 بشکه ای

مجموعه بالن صنعت با هدف گسترش فروش در زمینه گازهای سردخانه ای ، اقدام به فروش محصولات متنوعی در این زمینه شده است که یکی از این گازها به گاز 141 بشکه ای معروف می باشد. گاز R141 به صورت بشکه ای وارد می شود و در مخازن کوچکتر قابل شارژ می باشد.

گاز 141b بشکه ای

گاز 141b چیست ؟

CFC ها و HCFC ها اغلب در صنایع خنک کننده و سردکننده به عنوان گاز خنک کننده مورد استفاده قرار می گیرند. در صنایع فوم پلی یورتان نیز از این ترکیبات به عنوان عوامل پف زا (Blowing Agents) برای تولید فوم های سخت پلی یورتان استفاده می گردد. معروف ترین گاز CFC مورد استفاده در صنایع فوم پلی یورتان، گاز R11 و پرکاربردترین گاز HCFC مورد استفاده گاز 141b می باشد.

این محصول را ببینید و مقایسه کنید : گاز R410a

لایه اوزون

خداوند برای زندگی ایمن و آسوده بشر برروی کره زمین تمامی امکانات لازم را فراهم آورده است که یکی از نامشهودترین آن ها لایه اوزون می باشد. لایه ای به ضخامت حدود ۳ میلیمتر در اتمسفر جو زمین با غلظت بالایی از مولکول های اوزون (O3) که در سال ۱۹۱۳ توسط دانشمندان کشف شد. این لایه با جذب ۹۵ تا ۹۹٫۹ درصد از پرتوهای پر انرژی فرابنفش نور خورشید و تبدیل آن ها به پرتوهای کم انرژی تر فروسرخ، موجب امکان ادامه حیات بر روی کره زمین می شود. باید بدانیم که چه گازهایی بروی لایه اوزون تاثیر منفی ندارند و از آنان استفاده کنیم. درباره گاز 141 بشکه ای بیشتر بخوانید.

گاز خنک کننده R141B بشکه ای

با گسترش استفاده از گازهای مبرد در بخش صنعتی شامل انواع سیستم های مبرد شامل کولرها، خودرو، سرد کننده های صنعتی و چیلر ها و … نیاز به مخازن جهت شارژ در مقادیر بالا بیشتر از گذشته در بخش صنعت احساس شده است.

مخازن گاز خنک کننده R141B بشکه ای در سیلندرهای یک بار مصرف ۲۵۰ کیلوگرمی از شرکت SAFERS محصولی وارداتی از مجموعه بالن صنعت با بالاترین کیفیت و تحت استاندارد ها هانی ول آمریکا با تضمین کیفیت و درجه خلوص عالی

بالاتر از ۹۹/۹۸ % بوده که امکام بهره مندی از گاز مبرد ۱۴۱ را جهت استفاده عمده برای مشتریان فراهم می سازد.

گاز R141B

مخازن گاز خنک کننده R141B بشکه ای

گاز مبرد  از نوع R141b یک مایع بی رنگ و شفاف است.

  • این ماده به عنوان یک حلال استفاده می شود ، عمدتاً برای شستشوی سیستمهای تهویه مطبوع ، تجهیزات تبرید ، شبکه های اکسیژن ، پمپ های حرارتی و غیره.
  • برای خرد کردن سطوح و سیستم ها نیز استفاده می شود.
  • به طور گسترده ای در تمیز کردن پارچه و خز استفاده می شود.

تولید کنندگان توصیه می کنند به تعامل R141b با مواد کوسن و سازه توجه کنند. بیشتر اوقات مبرد R141b به عنوان حلال گریس مورد استفاده قرار می گیرد.

مبرد 141 بشکه ای قابل اشتعال است ، بنابراین کار با این ماده باید با رعایت دقیق اقدامات ایمنی انجام شود.

اطلاعاتی در خصوص گاز R22 کسب کنید.

بالن صنعت بعنوان توزیع کننده انواع گازهای خنک کننده همانند گاز 141 بشکه ای در حجم ۲۵۰ کیلوگرم  از تولید کننده های معتبر بین المللی با بالاترین استاندارد ها می نماید.

گازهای ارائه شده بشکه ای با برند سیفرز (SAFERS) از مجموعه محصولات هانی ول آمریکا دارای استاندارد isiri10050  و درجه خلوص عالی بالاتر از ۹۹/۹۸ می باشد.