گرمکن co2 افقی توان جم

یکی از کاربردی ترین ابزار مورد نیاز هنگام استفاده از گاز دی اکسید کربن گرمکن CO2 می باشد که  به کمک آن دمای بسیار پایین که باعث انحراف کاز از می شود رامی توان تغییر داد و تا اندازه قابل توجه و مورد نیاز دما را به دمای مورد نیاز تبدیلنمود.این تغییر و افزایش دما به کمک مبدل های حرارتی با نام گرمکن CO2 ( گرمکن افقی توان جم ) صورت میپذیرد که در مدل های متنوع صنعتی امکان تغییر را فراهم می سازد •

نام محصولگرمکن co2 توان جم |گاز co2|فروش گرمکن دی اکسید کربن |قیمت گرمکن
کد محصولگرمکن co2

کاربرد گرمکن co2

  • مجهز به فیلتر سرامیکی جهت جلوگیری از ورود چربی و ناخالصی به مانومتر
  •  جلوگیری از یخ زدن گاز co2، رگلاتور و مسدود شدن مسیر عبور گاز
  • کنترل درجه حرارت گازبین دمای 70 تا 80 درجه سانتی گراد
  • دارای چراغ قطع و وصل سیگنال
  • مجهز به ترموستات قطع و وصل گرمکن
  • افزایش عمر رگلاتور

بروزرسانی 99/05/04

گرمکن co2

گرمکن co2 افقی توان جم با نام دیگری همچون کتابی به فروش میرسد. گرمکن co2 یا همان هیتر های گاز دی اکسید کربن در جهت گرم کردن برای جلوگیری از یخ زدگی این گاز در مانومتر استفاده میشود.

گرمکن ها با توجه به نوع ظاهر ساخته شدن به دو سری افقی و عمودی (استوانه ای) می باشد که تفاوت آنها در ظاهر است و با توجه به مکان استفاده شما می توانید انتخاب کنید. البته در نظر داشته باشید که نوع های عمودی این برند ، از نوع های مختلفی در جهت توان های بیشتر برخوردار هستند.

برای مشاهده نوع عمودی می توانید محصول گرمکن استوانه ای را مشاهده نمایید.

همانطور که می دانید از گاز co2 برای جوشکاری استفاده می شود که این گاز درون سیلندرهای فولادی شارژ میشوند . با استفاده از رگلاتور فشار مناسب خارج شده و به سیستم جوشکاری ما وارد میشود که بتوانید عملیات جوشکاری را انجام دهیم.

در تمامی مراحل با یخ زدگی این گاز روبرو نخواهیم شد بجز در قسمت رگلاتور که از نوع برنجی می باشد و معمولا این اتفاق در میل مانومتر که راه انتقال باریکی به شمار میرود.

بالا بردن دمای گاز یکی از راه های جلوگیری از این اتفاق می باشد که نمی توان خود گاز درون سیلندر را افزایش دما دهیم ، زیرا نیاز به تجهیزات گران قیمت و امکان بروز خطر وجود دارد و البته نیاز به گرم کردن کل گاز قبل از استفاده نیست.

گرمگن کتابی توان جم

روش راحت تر در این زمینه بالا بردن دمای میل مانومتر است که با دستگاه ارزان قیمت گرمکن co2 یا هیتر co2 می توان اینکار را انجام داد.

گرمگن کتابی توان جم را با توجه به دستورالعمل های همراه دستگاه به فشار شکن خود متصل کنید و با استفاده از برق اقدام به گرم کردن هیتر های آن شوید و می توانید به جوشکاری خود بدون قطع و وصل شدن گاز ادامه دهید.

قیمت گرمکن گاز co2

بالن صنعت مجموعه فروش تجهیزات جوش و برش در ایران می باشد که توانسته است محصولات با تنوع زیادی را عرضه نماید . در این راستا اعلان قیمت بروز در فروشگاه آنلاین خود را پیشه گرفته است. در این قسمت قیمت گرمکن گاز co2 را اعلان کرده ایم.

در نظر داشته باشید در برخی موارد ممکن است به علت نوسانات بازار و ارائه قیمت از سوی شرکت اقدام به عدم نمایش قیمت در سایت شویم.