بالن صنعت فروشنده انواع گردنه های جوشکاری و برشکاری تورچ می باشد. گردنه تورچ یکی از ملزوماتی است که به دلیل استفاده و تماس مستقیم در زمان استفاده موجب خراب شدن یا از بین رفتن خواهند شد. از این رو ما توانسته ایم تنوعی از محصولاتی وارداتی ، نمایندگی و فروش را برای مشتریان با توجه به محصول آنان برآورده نماییم.

گردنه تورچ

این محصولات با توجه به نوع محصول در حال استفاده شما انتخاب می گردند. برخی از آنان در زمینه جوشکاری و برخی دیگر برشکاری می باشد. گردنه تورچ آرگون یکی از محصولات پرفروش در بین سایر مدل های موجود می باشد که در این بخش تصویر آن را مشاهده می نمایید.

گردنه تورچ آرگون توان جم

در تصویر بالا محصول گردنه تورچ آرگون توان جم را مشاهده می کنید. تورچ ها با توجه فعالیت هایی که خواهند داشت در زمان خرید باید نوع آن را بیان کنید تا بتوانید گردنه مورد نظر را دریافت کنید.

فروشندگان این مجموعه شناخت کامل به تمام مدل های موجود در بازار دارند و می توانیم راهنمایی های لازم را به شما ارائه بدهیم. گردنه با توجه به خنک کنندگی به دو نوع تقسیم خواهد شد که در این بخش به شما معرفی خواهیم کرد.

انواع گردنه

گردنه تورچ هواخنک

این محصول در torch هایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت که سیستم هوا برای کاهش گرمای بوجود آمده ناشی از جوشکاری می باشد. گردنه تورچ هواخنک در اغلب محصولات استفاده میشود. این محصول معمولا در دستگاه با آمپر های کم استفاده میشود که نمونه این محصول در تصویر بالا ساخت شرکت توان جم را می توانید مشاهده نمایید.

از گردنه هواخنک در تمامی دستگاه ها استفاده خواهد شد ، تفاوت این محصول با نوع آبخنک در وجود شیلنگ جهت جوشکاری می باشد. از جمله دیگر این نوع می توان به محصول گردنه sr9 اشاره کرد.

گردنه تورچ آبخنک

محصول فوق یکی از نوع هایی است که دارای قیمت بالاتری می باشد و از وجود شیلنگ جهت رفت و برگشت آب می باشد. از جمله نمونه این محصولات می توان به برند دی ولد Dweld اشاره کرد که مدل گردنه WP-18V به شمار خواهد رفت.

گردنه WP-18V تورچ آبخنک

بالن صنعت فروشنده انواع تجهیزات جوش و برش است که در این بین فروش تجهیزات و قطعات محصولات به فروش رفته از وظایف اصلی ما بشمار خواهد رفت. از دیگر قطعات این محصولات می توان به سرامیک تورچ آرگون اشاره نمود که در ابتدای گردنه نصب خواهد شد و از محصولات مصرفی می باشد.

99/10/21

گردنه هوا خنک تورچ آرگون

جوشکاری بر اساس نوع استفاده از گاز به دو نوع تیگ و میگ تقسیم میشود که در این قسمت جهت معرفی تورچ برای جوشکاری Tig ایجاد شده است. گردنه هوا خنک تورچ آرگون با توجه به نوع خنک کنندگی در این نوع جوشکاری و در دستگاه های جوشکاری با آمپر کم بیشتر مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

گردنه هوا خنک تورچ آرگون

بالن صنعت تمام فعالیت خود را در زمینه جوش و برش قرار داده است ، از این رو فروش تجهیزات مصرفی مورد نیاز مشتریان را یکی از وظایف خود می داند. تورچ آرگون در برندهای ایرانی ف چینی و ایتالیایی ارائه میشود که هر کدام از آنان بعد از مدتی استفاده نیاز به تعویض قطعات خواهند داشت.

گردنه هواخنک تورچ یکی از این تجهیزات می باشد که فروش زیادی به دلیل به شمار رفتن قطعه اصلی را به خود اختصاص داده است. ما قادر هستیم گردنه هواخنک تمامی برندهای موجود را ارائه دهیم، از جمله این برندها می توان به توان جم ایرانی اشاره نمود. شما می توانید از محصول دستگاه تورچ ، اطلاعات بیشتر را در کسب نمایید.

گردنه ها با توجه به نوع خنک کنندگی تقسیم بندی خواهند شد. محصولات هواخنک دارای ساخت آسان تر و قیمت مناسب تری خواهند داشت. از سوی دیگر محصولات فوق با توجه به نوع قابل چرخش به مدل ثابت و فلکسیبل تقسیم بندی میشوند.

قطعات زیادی بهمراه گردنه در تورچ ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت که به صورت مصرفی بوده و بعد از میزان مصرف به اتمام خواهد رسید و نیاز به خرید مجدد می باشد ولی در خصوص گردنه زمان بیشتری به استفاده خواهیم پرداخت . یکی از این قطعات که در زمان خرید باید کیفیت خوب و قیمت مناسب داشته باشد را می توانید از صفحه سوزن گیر تورچ آرگون مشاهده نمایید.