کپسول گاز 5 لیتری

نام محصولکپسول گاز| 2لیتری| 5 لیتری|فروش کپسول گاز اکسیژن|کپسول 2 لیتری | کپسول 5 لیتری
کد محصولCylinders-Gas-2L-5L
نوع کپسولکپسول 5 لیتری
جنسفولادی
وزن8 کیلوگرم
رنگسفید
قطر140 میلی لیتر
ارتفاع460 میلی لیتر
فشار کاری150 بار
فشار تست250 بار

1- در صورت ایجاد ترک یا شکاف در سیلندر های صنعتی، جهت رعایت موارد ایمنی از تعمیر و جوشکاری سیلندر خودداری گردد.
2- شیر سیلندرهای حاوی گاز در صورت عدم استفاده از سیلندر نباید باز بماند.
3- در زمان حمل و نقل سیلندرهای صنعتی از وارد شدن ضربه به بدنه و شیر سیلندر جلوگیری شود.

کپسول 2 لیتری و 5 لیتری:
1- یکی از کاربرد های کپسول گاز 5 لیتری، نگهداری گاز اکسیژن برای احیای بیماران تنفسی، در منازل و اماکن عمومی می باشد. از سیلندر اکسیژن 2 لیتری به صورت پرتابل و همراه جهت بیماران تنفسی استفاده می گردد.
2- شارژ سیلندر 5 لیتری، با گاز CO2 جهت استفاده در آکواریوم ها .
3- سیلندر 5 لیتری در جوشکاری های صنعتی با حجم کوچک و یخچال سازی، نیز استفاده می شود.
4- به علت سبک بودن و قابل حمل بودن سیلندرهای 5 لیتری، در ورزش هایی مانند کوه نوردی و غواصی نیز کاربرد دارد.
5- شارژکپسول گاز 5 لیتری، با گاز هلیوم، جهت پر کردن بالن و بادکنک و مصارف آزمایشگاهی از دیگر مصارف سیلندرهای 5 لیتری میباشد.

بروزرسانی 99/06/24

قیمت کپسول اکسیژن 5 لیتری

کپسول اکسیژن 5 لیتری به دلیل کوچک بودن و حجم پایین اغلب در مصارف کم مورد استفاده قرار می گیرد. سبک بودن این محصول باعث شده است که حمل و نقل در آن آسان تر باشد. قیمت کپسول اکسیژن 5 لیتری بسیار مناسب می باشد. استفاده از این سیلندر در اکثر مصارف صنعتی و پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. در موارد مانند گازهای خاص که اقدام به ترکیب کردن برای موارد آزمایشگاهی استفاده میشود در این کپسول شارژ می گردد.

کپسول 5 لیتری اکسیژن برای شارژ گاز اکسیژن در این سیلندر جهت استفاده تنفس بیماران تنفسی و همچنین جوشکاری اغلب در جوشکاری طلاسازی مورد هدف قرار خواهد گرفت. کپسول 5 لیتری ساخت کشور ایران و چین می باشد که هر دو محصول در بازار موجود می باشد.

قیمت در این محصول با توجه به تغییرات ممکن است متفاوت باشد از گذشته تا امروز قیمت متغییر بوده که می توان از چند سال پیش با قیمت 120000 تومان به فروش میرسید تا به امروز که افزایش زیادی را در خود دیده است.

کپسول-5-لیتری-اکسیژن-سیلندر

در تصویر بالا دو کپسول 5 لیتری و دو لیتری را در کنار یکدیگر جهت مقایسه می توانید مشاهده نمایید.

کپسول اکسیژن همراه 5 لیتری

ما در فروش محصولات 5 لیتری نوع های مختلفی در ساخت محصول وجود دارد. فولادی ، آلومینیوم می باشد که اغلب متریال این محصول از نوع فولادی می باشد. کپسول اکسیژن همراه 5 لیتری به دلیل حجم و وزن کم قابل حمل می باشد و همین موضوع باعث شده است که به نام کپسول اکسیژن همراه شناخته شود.

کپسول اکسیژن 5 لیتری از قیمت پایینی برای شارژ مجدد برخوردار است . وزن سیلندر 5 لیتری حدود 8 کیلوگرم است که این محصول دارای رعایت نکات ایمنی در تولید می باشد و از شیر کپسول و کلاهک استفاده می نماید.

مجموعه بالن صنعت با توجه به فعالیت در زمینه تجهیزات جوش و برش هواگاز توانسته است انواع سیلندر ها را ارائه نماید . یکی از این محصولاد در بین سیلندر ها ، محصول فوق است که فروش زیادی را به خود اختصاص داده است. این محصول علاوه بر صنعت در پزشکی نیز کاربرد فراوانی خواهد داشت.

علاوه بر شارژ کردن هوا در این 5 لیتری می توان از سایر گاز ها نیز استفاده نمود که یکی دیگز از پر مصرف ترین گازهایی که درون این سایز سیلندر شارژ میشود می توان به co2 اشاره نمود.

1400/02/04

کپسول 5 لیتری ایرانی

بالن صنعت به عنوان وارد کننده محصولات 5 لیتری چینی توانسته است در محصولات ایران فعالیت جدی داشته باشد. کپسول 5 لیتری ایرانی یکی از محصولات خوب این مجموعه است که به صورت فولادی عرضه میشود. این محصول دارای کیفیت و استاندارد های مورد نیاز می باشد.

ما همواره در تلاش بوده ایم قیمت مناسب را به دست مشتری برسانیم و با شعار دست اول بخرید ، در حال فعالیت خواهیم بود. کپسول های ایرانی از جنس فولادی می باشند و با توجه به استاندارد های مورد نیاز ساخته خواهند شد. میزان فشار بار کاری و تست به درستی انجام شده و می توان در گازهای خنثی مورد استفاده قرار داد.

کپسول 5 لیتری ایرانی

محصول فوق که تصویر آن را در بالا مشاهده می کنید به صورت دسته دار می باشد که حمل و نقل را برای مصرف کننده راحت تر نموده است. سیلندر 5 لیتری ایرانی را می توانید از مجموعه بالن صنعت در هر تعداد که مورد نیاز دارید خریداری نمایید.

بروی محصولات تولید شده آرم های استاندارد و سایر موارد درج شده است.

اغلب این سایز کپسول ها در راستای کپسول هوا مورد استقاده قرار می گیرد که به صورت پزشکی جهت تنفس بیماران تهیه خواهد شد. وزن پایین و استفاده آسان از محصول باعث خواهد شد که در جابجایی توسط بیمار مناسب به شمار آید.