مشعل های پرتابل جهت روشن شدن نیاز به کپسول حاوی گاز کوچکی هستند که شما بتوانید در هر مکان شعله مورد نیاز خود را داشته باشید. کپسول گاز یک بار مصرف محصولی است که در سرپیک های مشعلی پرتابل که در پایین معرفی خواهند شد ، مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این محصول یکبار مصرف بوده و پس از اتمام قادر به شارژ مجدد نیست.

کپسول گاز یک بار مصرف

این محصول در سایز های مختلف وجود دارد و مخازن کوچکی هستند همانند حشره کش ها که بدنه فلزی دارند و به راحتی قابل جابجایی می باشند. محصول فوق دارای درپوش جهت جلوگیری از خروج ناگهانی مخزن در اثر برخورد با اجسام می باشد. همچنین این کپسول را تا به اتمام رسیدن می توانید بارها به آن مشعل را متصل و خارج نمایید.

همانطور که گفته شده این محصول دارای حجم های مختلف می باشد که در این قسمت به معرفی کپسول گاز یک بار مصرف 220 گرمی پرداخته ایم که برند هنست Honest می باشد. محصولی با کیفیت و حاوی گاز مناسب جهت روشن کردن مشعل شما می باشد.

این کپسول گاز به صورت یکبار مصرف می باشد و پس از به اتمام رسیدن نمی توان آن را مجددا شارژ نمود و باید دور انداخته شود و اقدام به خرید محصول جدید نمایید. این مورد در محصولات زیادی که روزانه توسط انسان ها مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به اصلاح دارد.

از این محصول در موارد زیادی می توان استفاده نموده که از جمله آن می توان به روشن کردن ذغال اشاره نمود.

در صورتی که می خواهید از این محصول استفاده نمایید و سایر تجهیزات آن را ندارید ، ما پیشنهاد می کنیم بهترین مشعل معرفی و ارائه از سوی ما را مشاهده نمایید. جهت مشاهده لطفا به صفحه تورچ گازی مراجعه نمایید