بالن صنعت وارد کننده و فروشنده مخازن صنعتی فولادی با قیمت مناسب می باشد. کپسول آرگون یکی از محصولات این مجموعه می باشد که در دو رنگ آبی و مشکی عرضه می گردد. فشار 250 بار تست می باشند و ساخت کشور ایران ، چین خواهد بود.

کپسول آرگون

سیلندر آرگون یک مخزن جهت جابجایی گاز فوق می باشد و در سایز های مختلف عرضه می گردد. بیشتر مصرف در بین سیلندر ها با توجه به استفاده زیاد از این گاز ، سایز 40 بیشترین فروش را به خود اختصاص داده است.

شما قادر هستید جهت مشاهده محصول فوق به صفحه کپسول 40 لیتری ما مراجعه نمایید. از این محصول اکثرا در راستان جوشکاری تیگ مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر جنبه صنعتی دارد. در صورتی که در سایر گازها اینگونه نمی باشد.

  • 10
  • 20
  • 40

این سه سایزی است که بیشترین استفاده در کپسول آرگون را خواهند داشت. سیلندر آرگون توسط مجموعه بالن صنعت اقدامات واردات انجام می گردد که توانسته ایم در این راستا قدم های بزرگی را برای کنترل قیمت برداشته باشیم. ولی با توجه به نوسانات ارز و افزایش او مجبور به بالا بردن قیمت شده ایم که در زمان خرید از سال ساخت آن مطلع باشید.

در زمان خرید کپسول آرگون به تاریخ درج شده بروی بدنه آن دقت نمایید و در صورت وجود قدرت خرید ، از آخرین سال تولید برخوردار شوید تا بتوانید محصول با کیفیت و دوام بیشتری تهیه نمایید. در نظر داشته باشید این محصول برای صنعتی است، در صورتی که برای بیمارستان نیاز دارید باید هوا خریداری کنید که می توانید محصول کپسول 40 لیتری سفید ما را مشاهده نمایید.