ژل آنتوکس

ژل آنتوکس (آنتوکس )علاوه بر عملیات حرارتی که در بعضی موارد لازم و ضروری می باشد تا پس از جوشکاری انجام شود. ژل آنتوکس استفاده از محصول آنتوکس به عنوان تمیز کننده استیل یکی از بهترین مصارف می باشد. این پدیده در دو طرف مسیر جوشکاری ذوبی بیشتر مشهود است.

این منطقه تغییر رنگ یافته که در حقیقت اکسید شده می باشد. و همچنین بقایای ذرات سرباره یا تنه کار می تواند موجب کاهش مقاومت خوردگی فولاد شده وباید تمیز شوند. آنتوکس از ملزومات جوش و برش می باشد .

توضیحات ژل اسید شوی :

پاشیدن ذرات شن،ساییدن و شستشو در محلول های شیمیایی روش های متداول برای این هدف می باشند. همچنین اگر سنگ ،سوهان ویا برسی قبلا برای ساییدن و تمیز کردن فولاد های زنگ زده معمولی بکار رفته است.

در هنگام سنگ زدن باید توجه کرد تا بالا رفتن درجه حرارت موضعی از سطح قطعه اجتناب شود . بهترین روش استفاده از ژل انتوکس تمییز کننده می باشد. پس از مدت تاثیر که درحدود 4تا30 دقیقه است قشر پوسته مانند را که آزاد شده پاک می نمایند، و بلافاصله آن را با آب می شویند.

البته باید قطعات را پس از خنثی کردن همچنین با آب شست علاوه بر این خشک کردن دقیق قطعات نیز ارزش فراوان دلرد. چنانچه به عللی خنثی کردن بلافاصله بعد از تمیز کاری انجام نگیرد باید قطعات تمیز شده را با یک محلول قلیایی (مانند محلول سودا)شست.

وبازهم باید قطعات را با آب فروان شست. بالن صنعت با بهره گیری از نمایندگی از معتبرترین شرکت های تولید کننده ژل آنتوکس اقدام به ارایه انواع ژل می نماید.

ژل انتوکس 1  کیلیویی و ژل انتوکس  25 کیلویی فروش ژل انتوکس به قیمت درب کارخانه با قیمت مناسب در بازرگانی بالن صنعت می باشد . شما عزیزان می توانید ژل آنتوکس را در تهران به صورت یک ساعته و در شهرستان به صورت یک روزه تحویل بگیرید.

99/08/25

ژل آنتوکس و کاربرد آن

ژل آنتوکس و کاربرد آن  Antox ، ما مجموعه ای گسترده از محصولات ترشی را برای تصفیه سطح فولادهای ضد زنگ ارائه می دهیم. فرآیندهای شیمیایی نوآورانه و قوی ما یک سطح بدون مقیاس ایجاد می کنند و در عین حال مقاومت شیمیایی بسترهای استنلس استیل شما را بهبود می بخشد.

امروزه فولادهای زنگ نزن در تمام بخش های زندگی یافت می شود. آنها به طور فزاینده ای برای قطعات قابل مشاهده مانند نما ، پنجره ها ، درها و آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. مقاومت عالی در برابر خوردگی آنها بر اساس یک لایه غیرفعال است – یک لایه اکسید کروم که به صورت خود به خود تشکیل می شود به شرط آنکه محتوای کروم استیل ضدزنگ بالاتر از 12٪ باشد. یک سطح صاف از نظر فلزی تمیز یکی از پیش شرط های تشکیل لایه محافظ منفعل است.

فرآیندهای شیمیایی برای سطوح فلزی تمیز

لایه غیرفعال محافظ ممکن است در حین پردازش فولادهای ضد زنگ با حفاری ، چرخاندن ، فرز ، خم شدن ، جوشکاری یا عملیات حرارتی آسیب ببیند. فن آوری Antox تضمین می کند که سطوح فلزی شما از تأثیرات مزاحم مانند اکسیداسیون و تغییر رنگ ناشی از دما ، رسوب فلز و ناخالصی های ارگانیک – بدون تغییر ساختار سطح آنها ، محافظت می شود.

برای حذف زیست محیطی و اقتصادی ناخالصی های فردی ، ما سبد فناوری گسترده ای را با نام تجاری Antox® ارائه می دهیم. محصولات ترشی از جنس استنلس استیل ما مقاومت به خوردگی را بهبود می بخشد

  • اجازه حذف ساده آلاینده ها را می دهد
  • دستیابی به یک سطح فلزی تمیز
  • حمایت از تشکیل یک لایه غیر فعال جدید محافظ

تمام فن آوری های ترشی از فولاد ضد زنگ Antox Ant ما عاری از اسید هیدروکلریک و کلریدها هستند.

صنایعی که ما در خدمت آنها هستیم:

  • برنامه های معماری مانند مثلاً نما ، نرده ها ، پنجره ها ، درها Antox
  • تجهیزات آشپزخانه ، وسایل آشپزخانه ، مخازن استنلس استیل
  • مخازن از جنس استنلس استیل و لوله کشی برای کاربردهای دارویی ، کشاورزی ، پتروشیمی و مواد غذایی
  • نمونه کارها قوی از فن آوری ها برای تصفیه سطح فولادهای ضد زنگ
  • فرایندهای سازگار با محیط زیست برای افزایش کارآیی و کیفیت اقتصادی
  • استانداردهای جهانی محصولات و خدمات هماهنگ است
  • پشتیبانی صالح برای تصفیه سطح شیمیایی فلزات
بالن صنعت نماینده فروش Antox ژل اسید شوی آنتوکس در دو مدل 1 کیلویی و 25 کیلویی می باشد