نازل قطعه ایی برنجی است که بر روی هوا برش سوار می شود و وظیفه برش بر روی قطعه فولادی را بر عهده دارد. نازل هوا برش در برند های مختلفی طراحی و تولید می شوند و به همین دلیل است که یکی از نکته های مهم در هنگام خرید یک ست برش هوا گاز ،

انتخاب نازل برش صحیح و مناسب برای کار مورد نظر می باشد.

نازل هوا و برش

مهمترین شاخصه هایی که در هنگام خرید نازل ها باید به ان توجه شود نازل چیست ، شیوه برشکاری مد نظر ، فلز مورد استفاده برای برش ، گاز سوختی مورد استفاده در سرپیک برش و ضخامت فلز مورد نظر برای برش می باشد.

نازل ها عموما به چند دسته تقسیم می شوند که یک نوع ان نازل برش بوتان می باشد و نوع دیگر نازل برش ویکتور می باشد و نوع دیگر نازل برش و نازل جوش  گلور می باشد .

نازل هوا و برش مورکس شیار ریز

نازل برش بوتان که بر روی برش مورکس یا موریس قرار گرفته و دارای سایزهای ۱/۳۲،۱/۱۶ ،۳/۶۴  که این سایزهای نازک بر بوده و نازل ۱/۸، ۳/۳۲، ۵/۶۴ که سایزهای کلفت بر برش محسوب می شود .

نکته مهم برای اینکه نازل عمر بیشتری را دارا باشد این است که برش وقتی که نازل گرفته می شود ان را به زمین نکوبید و بزارید سر شده و نازل را با سوزن پاک کن تمییز نمایید اینگونه عمر نازل خیلی بیشتر می شود .

نازل ویکتور

نازل هوا و برش ویکتور نیز به دو صورت استیلنی و هوا گاز می باشد که در سایزهای ۱،۲،۳،۴،۵،۶ برای برش های مختلف می باشد .

نازل گلوری

نازل گلوری که در برش گلور مورد استفاده می باشد در سه سایز ۳ تا ۲۰ و ۲۰ تا ۵۰ و ۵۰ تا ۱۰۰ موجود می باشد.

نازل جوش گلور

نازل هوا و برش و جوش گلور که دارای ۴ عدد نازل جوش محصوص جوشکاری می باشد که با برندهای چینی ، نازل جوش گلور سوییس و نازل جوش زینسر المان و نازل جوش موریس تایوان می باشد.

نازل برش گلور که دارای سه سایز 3 تا 20 و 20 تا 50 و 50 تا 100 می باشد.

نازل کوئیکه اصلی

که بر روی دسه برش کوییکه سوار می شود و دارای سایزهای 0 ، 1 ،2 ،3 ،4 ،5 ، 6 ،7 ،8 ، 9 ، 10 که به صورت کلفت بر و نازل بر می باشد .

انواع نازل چیست

  • نازل مورکس در سایزهای مختلف
  • نازل موریس تایوان در سایزهای مختلف
  • نازل هریس امریکا
  • نازل ویکتور امریکا
  • نازل boc انگلیس

بروزرسانی 99/07/07

نازل برش

نازل های برشکاری بروی سرپیک برش مورد استفاده قرار می گیرد. نازل برش بروی سری های برشکاری نصب خواهد شد و هر کدام دارای سایز بندی می باشد. در ساخت این محصولات برندهای مختلفی در حال تولید هستند و وارد بازار ایران خواهند نمود.

نازل برش مورکس یکی از محصولات چینی می باشد که بسیار در بازار ایران مورد توجه خریداران قرار گرفته است.

همانطور که بالاتر توضیح داده شد نازل برشکاری دارای سایز بندی می باشد که در برش تاثیر بسزایی دارد و باید در خرید به و کاربرد بر اساس نوع فعالیت باید خریداری شود.

نازل برشکاری با کیفیت های مختلف که از کشور چین ، تایوان و آمریکا می باشد. نازل با سایز های برشکاری ارتباط مستقیم با میزان قطر اجسام جهت برشکاری می باشد. سعی نموده ایم در این قسمت به تشریح تمامی آنان بپردازیم.

قیمت نازل هوا برش

نازل ها با توجه به سایز و ساخت کشورهای مختلف دارای قیمت متنوعی می باشد. قیمت نازل هوا برش در مجموعه بالن صنعت متفاوت است و می توانید با ما در ارتباط باشید که بتوانیم خدمات کاملی را ارائه دهیم.

محصولات نازل هوا برش به صورت وارداتی در کشور می باشد و برخی موارد تغییرات قیمت زیادی را در بر خواهد گرفت که امکان قرار گرفتن آنان در وبسایت میسر نیست.

کارشناسان مجموعه بالن صنعت با توجه به درخواست و نوع فعالیت مشتریان اقدام به پیشنهاد محصولات با قیمت مناسب خواهد نمود.

جهت خرید نازل هوا برش با ما در ارتباط باشید.

99/11/13

نازل برش گلور

بالن صنعت نماینده فروش انواع نازل جوش و برش با تمامی برندهای موجود در بازار بوده که شما همکاران و مصرف کنندگان می توانید با قیمت مناسب از این شرکت تهییه نمایید . نازل برش گلور یکی از محصولات محبوب این مجموعه است که دارای کیفیت بالا و با ارزش به شمار میرود. محصول فوق از محصولات اصلی بوده توانسته ایم با قیمت عالی آن را ارائه نماییم.

نازل برش گلور در بسته بندی شیک و با کیفیت عالی از سوی مجموعه بالن صنعت به کل ایران ارسال می شود. شما می توانید از راه های مختلف خرید انواع نازل در تعداد های دلخواه را خریداری نمایید. از محصولاتی که می توانی نازل های فوق را به آن متصل نمود میتوان به سرپیک برش گلور اشاره نمود.