مشعل جوشکاری

تورچ جوشکاری بخشی از دستگاه جوشکاری. در جوشکاری برقی ، مشعل جریان الکتریکی را به الکترود هدایت می کند و گاز محافظ رابه ناحیه قوس جوش جوش منتقل می کند.

در جوشکاری گاز ، مشعل برای تنظیم مخلوط گازها و هدایت شعله جوشعمل می کند. مشعل ممکن است در امتداد لبه های جوش داده شده با دست (با جوش دستی یا نیمه اتوماسیون) یا بهصورت خودکار (با جوش خودکار) جابجا شود

تورچ جوشکاری

 

تورچ های جوشکاری شده در جوشکاری برقی با الکترودهای مصرفی دارای سر مجهز به نوک قابل تعویض هستند کهاز طریق آن سیم الکترود امتداد دارد.

سر جریان را هدایت می کند و الکترود را هدایت می کند. جریانی از گاز از طریقنازل راهنما تغذیه می شود. گاز گودال جوش و الکترود را از جو محافظت می کند.

مشعلهایی که از الکترودهایغیرقابل مصرف استفاده می شوند دارای یک سر مجهز به گیره چاله جریان دار هستند.

"<yoastmark

 

مشعل های جوشکاری شده در جوشکاری گاز ، گازهای سوخت مانند استیلن و اکسیژن را به محل جوش تغذیه میکنند.

گازها از دو کانال و دریچه های تنظیم عبور می کنند و سپس وارد یک محفظه اختلاط می شوند ، جایی کهمخلوط قابل احتراق تهیه شده است. سپس مخلوط وارد سر می شود.

مشعل کم فشار مجهز به انژکتور داخلی است کهمکش گازهای سوخت را فراهم می کند. در مشعل های فشار قوی ، گاز تحت فشار از ژنراتورهای گاز یا از سیلندرها تغذیه  می شود.

بالن صنعت وارد کننده انواع مشعل جوشکاری با کپسول یک بار مصرف می باشد .

99/08/06

مشعل جوشکاری

این گونه محصولات در تنوع بسیاری هستند که با توجه به نیاز و کاربرد انتخاب و خریداری می گردد. مشعل جوشکاری در جهت به وجود آوردن شعله ای آر شکل برای ذوب کردن سیم برنج به کار خواهد رفت تا بتوان این ک

 

ار را انجام داد.

در نظر داشته باشید که محصول معرفی شده از نوع مشعل جوشکاری پرتابل می باشد و دارای کپسول یکبار مصرف می باشد. در صورتی که شما قصد انجام هوا برش را دارید این وسیله برای شما به دلیل حجم پایین نمی تواند مقرون به صرفه باشد.

در برخی از موارد مشعل را برای محصولات دیگر می شناسند که در این قسمت به معرفی محصولات درون وبسایت خواهیم پرداخت. انواع مشعل جوشکاری اینگونه می تواند برای شما تفکیک گردد. در برخی از موارد مشعل را برای ایزوگام میشناسند که می توانید محصول سرپیک ایزوگام را معرفی نمود که تفاوت آنان را بتوانید به راحتی متوجه شوید.

سری های این محصول قابل تعویض است و شما می توانید سایز سری را تغییر دهید و میزان گاز خروجی را متناسب انتخاب و متصل مایید.

کپسول یکبار مصرف گاز فندکی

از این نوع محصول تنوع زیادی داریم که هر کدام دارای ظاهر متفاوتی می باشد. در این بخش فقط تصویر یک محصول از 10 محصول قرار داده شده است که می توانید با ما در ارتباط باشید و از سایر محصولات مطلع گردید.

مشعل جوشکاری معرفی شده دارای یک کپسول گاز و سرپیک شیر دار می باشد. بعد از بسته شدن آسان سری می توانی با باز کردن شیر ، گاز را در خروجی مشاهده و با فندک اقدام به روشن کردن نمایید.

محصول فوق برخلاف نوع های بزرگتر برای بستن نیاز به ابزار هایی همچون آچار نیست و برای متصل کردن به شیلنگ یا بست نیازی نخواهد شد.

99/11/30

مشعل ایزوگام اکسی توربو

بالن صنعت به عنوان فروشنده محصولات اکسی توربو توانسته است گرمکن های مختلفی از این محصولات را ارائه دهد. مشعل ایزوگام اکسی توربو در سایزهای مختلف به صورت کوتاه و بلند همچنین نوع ساده و کلاج دار عرضه می شود.

مشعل ایزوگامی در برند اکسی توربو همانند سایر برندها دارای یک ورودی که گاز کپسول بوتان یا پرسی توسط شیلنگ به این محصول متصل خواهد شد. مشعل اکسی توربو در کار نصب ایزوگام ساختمانی قابل استفاده خواهد بود.

مشعل ایزوگام اکسی توربو

همانگونه که گفته شد محصولات فوق دارای تنوع می باشد. مشعل ایزوگام کلاج دار اکسی توربو  که در بالا تصویر آن را مشاهده می کنید دارای شیر تنظیم به همراه کلاج جهت سرعت بخشی به کار در زمان فعالیت می باشد.

نوع کلاج دار به اپراتور کمک خواهد کرد که در زمان عدم فعالیت از خاموش و روشن کردن مجدد جلوگیری نماید.

یکی دیگر از موارد مورد استفاده این محصول جلوگیری از خطرات ناشی از آتش سوزی خواهد بود .

گرمکن ایزوگام اکسی توربو  در زیر می توانید نوع معمولی و کوتاه را مشاهده نماید. این محصول دارای شیر تنظیم بدون کلاج خواهد بود.

گرمکن ایزوگام اکسی توربو

محصولات این دسته از اکسی توربو دارای کیفیت خوب در تمامی اجزا می باشد.

  • دارای دسته پلاستیکی با تحمل دمای بالا
  • لوله ی مسی با قابلیت تعویض
  • سر شیلنگی برنجی با سایز استاندارد
  • شیر تنظیم روان

محصولات اکسی توربو در نوع های مختلف توسط بالن صنعت فروخته می شود که پیشنهاد می نمایم ست اکسی توربو را مشاهده کنید.