مخزن نیتروژن مایع

بالن صنعت به عنوان بزرگترین واردکننده انواع سیلندر، فلاسک نیتروژن مایع ،گازهای خالص و تجهیزات جوش و برش، توانایی ارائه انواع فلاسک نیتروژن در حجم های متفاوت 2.5 لیتر، 3 لیتر، 6 لیتر، 11.2 لیتر، 16 لیتر، 21 لیتر، 35.5 لیتر، 50 لیتر، 60 لیتر و 100 لیتر را دارا می باشد. مخزن نیتروژن مایع را می توانید در موارد یاد شده از مجموعه بالن صنعت تهیه و استفاده نمایید.

نام محصولمخزن نیتروژن مایع|فلاسک نیتروژن مایع |فلاسک نیتروژن
کد محصولNitrogen-Tank-100

فلاسک نیتروژن

مخزن نیتروژن مایع، مخزنی برای نگهداری از نمونه های خاص می باشد، نمونه هایی شامل: واکسن ها، باکتری ها، سلول ها، اسپرم ها و اندام های حیوانی و …

با استفاده از نیتروژن مایع داخل این فلاسک ها، نمونه موجود را در دمای بسیار سرد (196-) نگه داری می کند و برای جابجا کردن این نمونه ها استفاده می شود. فلاسک نیتروژن مایع یا ازت مایع همچنین جهت نگهداری برخی گازهای مایع از جمله مهمترین آن نیتروژن مایع، اکسیژن مایع، آرگون مایع و هلیوم مایع به کار می رود. مخزن نیتروژن مایع به دلیل عایق بودن باعث عذم نفوذ و انتقال حرارت به داخل مخزن می گردد.

فلاسک نیتروژن مایع از تقطیر جز به جز هوای مایع به وجود می اید. تقطیر جز به جز یکی از انواع تقطیر برای جداسازی اجزای یک مخلوط می باشد. نیتروژن مایع بی رنگ، بی بو، بی مزه و بیشتر شبیه آبی است که در حال جوشیدن است. فلاسک نیتروژن یک سیال سرمازاست که در تماس با بافت زنده موجب یخ زدگی و سرما زدگی آن بافت می شود. اگر اکسیژن موجود در هوا از طریق تبدیل نیتروژن مایع، به گاز تبدیل شود، منجر به خفگی و حتی مرگ می شود. از مخزن نیتروژن مایع در فرآیندهای برودتی و سرمازایی استفاده می شود.

فلاسک نیتروژن مایع

جنس بدنه مخزن نیتروژن مایع از آلومینیوم می باشد که باعث مقاومت در برابر خوردگی می شود و به دلیل کاربرد خاص آن، بسیار سبک بودن و حمل آسان فلاسک نیتروژن از مزیت های آن به شمار می رود.

همچنین با توجه به اینکه هدایت حرارتی فلز آلومینیوم پایین است باعث ثابت نگه داشتن دمای پایین مخزن نیتروژن مایع می شود. قطر کوچک دهانه برای حفظ بلند مدت فلاسک نیتروژن مایع نسبتاً کوچک طراحی شده است. فلاسک نیتروژن مایع یا ازت مایع مخزنی برای ذخیره و نگهداری نیتروژن مایع است که این مخازن دارای دو جداره که بدنه آن ها از جنس آلومینیوم با عیار بالا می باشد تا بتواند دمای 196- درجه مخزن نیتروژن مایع را تحمل کند. همچنین یکی دیگر از دلایل دو جداره بودن آن جلوگیری از تبادل دمای گاز مایع با فضای بیرون است که به همین دلیل این خلا در مخزن نیتروژن مایع تعبیه شده است. این سیستم مانع از تبخیر نیتروژن مایع و تبدیل آن به گاز جلوگیری می کند. فلاسک نیتروژن مایع به دلیل عایق بودن باعث عدم نفوذ و انتقال حرارت به داخل فلاسک می گردند. با استفاده از ملاقه فلاسک نیتروژن مایع می توان نمونه های آزمایشگاهی را در نیتروژن قرار داد. این ملاقه از جنس استیل است و از کیفیت بالایی برخوردار است.

در هنگام حمل فلاسک نیتروژن مایع با استفاده از وسیله نقلیه فلاسک نیتروژن مایع را در جای خود، محکم و ثابت نگه دارید تا از پرت شدن آن به طرفین و همچنین ضربه خوردن در حین رانندگی جلوگیری شود. مخزن نیتروژن مایع را نباید در معرض مستقیم نور آفتاب قرار داد.

زمان کاریوزندهانه تانکارتفاعقطرحجم لیترمدل
455504452876YDS-6
756/25053030310YDS-10
11511/45061440920YDS-20
12014/55067047335YDS-35
105215065850650YDS-50

کاربرد مخزن نیتروژن مایع برای مصارف پزشکی زیستی و دامپزشکی می باشد که امروزه مصرف آن درحال افزایش است.

نگهداری از باکتری ها، سلول ها، اسپرم ها و اندام های حیوانی در این فلاسک های نیتروژن مایع انجام می شود و حمل آسان و سبک بودن فلاسک های نیتروژن مایع از مزیت های مهم آن به حساب می آید.

قیمت نیتروژن مایع

قیمت ها با توجه به نوسانات ، متغییر است ، در صورتی که در این بخش قیمتی درج نشده است است ، می توانید با راه های ارتباطی ، قیمت بروز محصول را دریافت نمایید.

مجموعه بالن صنعت توانسته است فلاسک های نیتروژن مایع در سایز های مختلفی را به بازار عرضه نماید. قیمت نیتروژن مایع موجب گردیده است که مشتریان با توجه به نیاز خود اقدام به خرید محصول متناسب و قیمت مناسب نمایند.

معمولا اغلب خریداران فرا تر از نیاز خود خرید می کنند . به عنوان مثال ، افرادی که زمان کاری 45 ساعت یک فلاسک نیتروژن پاسخگوی کار انان خواهد بود ، می توانند با یک فلاسک 6 لیتری خرید خود را انجام دهند و نیاز کار خود را برطرف نمایند.

ولی برخی مشتریان اقدام به خرید محصولات بیشتر همچون فلاسک 10 لیتری می نمایند که این کار موجب میشود که از مبلغ بالاتری برای خرید محصول بهرهمند شوند.

قیمت فلاسک نیتروژن مایع اصفهان

در نظر داشته باشید که مجموعه بالن صنعت در تهران واقع است و قادر است ، محصول مخزن فلاسک نیتروژن را به سراسر کشور ارسال نماید.

مشتریان زیادی در اصفهان وجود دارند که در جستجوی فروشنده محصول کپسول نیتروژن مایع می باشند که باید خاطر نشان شویم که قادر هستید به صورت غیر حضوری محصول را خریداری نمایید و با استفاده از باربری ، محصول را برای شما ارسال نماییم.

کپسول نیتروژن مایع

کپسول نیتروژن مایع در مصارف پزشکی استفاده حیاتی دارد. باکتری ها یکی از عواملی هستند که برای زنده نگهداشتن آنان و انجام آزمایشات نیاز به استفاده از این مخزن می باشند.

یکی از ویژگی هایی که مخازن معرفی شده فوق استفاده و حمل آسان به دلیل سبک بودن می باشد ، به اپراتور ها شرایطی را برای جابجایی بدون آسیب رساندن به بدن را فراهم می نماید.

1400/01/30

تانک ازت

بالن صنعت در راستای فروش محصولات با سایز های مختلف اقدام به فروش محصولی دیگر نموده است. تانک ازت که برای مجموعه های بزرگ اعم از بیمارستان های مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

داشتن دمای پایین برای نگهداری محصولات اعم از دارو های می تواند شرایطی خاص محیا شود که این موضوع می تواند توسط تانک های ازت برآورده گردد.

قیمت مخزن نیتروژن مایع را می توانید از مجموعه بالن صنعت با توجه به سایز مورد نیاز جویا شوید ، این مجموعه در راستای بهرهمندی از این محصول با توجه به مکان مورد استفاده شرایط برآورده نمودن را می توانید از کارشناسان این مجموعه جویا شوید.

مخزن نیتروژن مایع

مخزن نیتروژن مایع در جدول بالا به طول کامل مشخص شده است که با چه سایزی از محصول می توانید چه میزان و مدت زمانی استفاده خود را داشته باشید.

بالن صنعت فروشنده تمامی سایز ها به صورت دست اول می باشد و قیمت مناسب بهمراه کیفیت مطلوب را می توانید با ما تجربه نمایید. از دیگر محصولات پزشکی که در مجموعه ما یافت میشود می توان به مانومتر پزشکی سلامت اشاره نمود.