مانومتر پزشکی و طبی توان جم

مانومتر فشار سنجی است که با ان فشار گاز حبس شده در یک ظرف رااندازه گیری می کند. مانومتر پزشکی یکی از دستگاه هایی که جهت اندازه گیری فشار به کار می رود مانومتراست. مانومتر ها به دو شکل است مانومتر u شکل و مانومتر c که از یک فلومتر و یک لیوان تشکیل شده است ، که عموما برای بیماران مورد استفاده قرار می گیرد .

فروشگاه بالن صنعت نماینده انحصاری شرکت توان جم می باشد که تولید کننده انواع مانومتر پزشکی و طبی  می باشد که پرکاربرد ترین ان ها مانومتر نجات،مانومتر سینا و مانومتر سلامت توان جم می باشد.

خرید و فروش انواع مانومتر پزشکی توان جم در فروشگاه بالن صنعت به قیمت درب کارخانه می باشد.

بروزرسانی 99/05/30

مانومتر پزشکی چیست

برخی از سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آید و به دنبال جواب برای محصول فوق باشید. مانومتر پزشکی چیست ؟ ابزاریست که در راستای استفاده اکسیژن برای بیماران ریوی تنفسی مورد استفاده قرار می گیرد. ابزاری جهت انتقال گاز اکسیژن درون سیلندر برای استفاده بیمار با فشار مناسب و مصرف بهینه می باشد.

رگلاتور پزشکی سلامت
رگلاتور پزشکی سلامت

مانومتر پزشکی برخلاف نوع های صنعتی فقط از نوع اکسیژن بوده و دارای یک گیج و فلومتر دار بوده. همچنین از لیوان مرطوب کننده برای پرهیز از استفاده هوای خشک برای بیمار بهره برده است.

وقتی نام مانومتر پزشکی اشاره میشود ، منظور مانومتر اکسیژن پزشکی است که جهت استفاده از هوا درون کپسول وجود دارد اشاره خواهد داشت.

تفاوت مدل ها در ساخت آنان استفاده از برخی ویژگی ها اعم از آلارم داشتن می باشد. در برخی محصولات از پلاستیک یا به صورت فلزی می باشد.

نشکن بودن لیوان مرطوب کننده یکی از تفاوت های دیگر در مدل های موجود در بازار می باشد که اشاره به آن شده است.

مانومتر پزشکی

در قسمت بیماران که به اکسیژن جهت تنفس نیاز دارند از ابزار الات متناسب استفاده خواهد شد. مانومتر پزشکی یکی از این ابزار های مهم در تنفس بیماران به حساب خواهد آمد. مانومتر پزشکی بر گرفته از اجزای زیر می باشد:

 • شیر مانومتر
 • گیج نمایش دهنده میزان گاز درون سیلندر
 • فلومتر میزان جریان خروجی
 • لیوان مرطوب کننده اکسیژن قبل از خروج اکسیژن

برخی بیماری ها که در انسان به وجود میاید که مهمترین آنها مشکل ریه می باشد که منجرب اختلال در نفس کشیدن خواهد شد. برخی بیماران در بیمارستان تحت درمان می باشند و برخی دیگر در خانه بستری خواهند شد.

این بیماران که شدت بیماری در آنان متفاوت است نیاز به استفاده از اکسیژن خواهند داشت که باید به صورت مکرر این تجهیزات در کنار بیمار محیا باشد. مانومتر پزشکی های در حال فروش دارای ماسک تنفسی نیز می باشند. محصولات با برندهای مختلف از جمله ایرانی و خارجی در مجموعه بالن صنعت قابل تهیه می باشد.

مانومتر پزشکی نجات
مانومتر پزشکی نجات

بالن صنعت در زمینه فروش گاز و تجهیزات مورد نیاز فعالیت و تجربه داشته و توانسته است با مجموعه های زیادی فعالیت نماید و فروش به صورت دست اول را ارائه دهد.

بیمارستان های نیاز به سیلندر اکسیژن و مانومتر پزشکی از بزرگترین مشتریان این مجموعه می باشند که محصولات ایرانی و با کیفیت این مجموعه را خریداری می نمایند. محصولات ایرانی مجموعه بالن صنعت دارای استاندارد و تاییدیه می باشد.

بالن صنعت نماینده مجموعه توان جم در تهران می باشد که به صورت مستقیم و با قیمت مناسب محصولات این شرکت را به دست مصرف کنندگان خواهد رسید. از برخی برندها می توان به سه مدل زیر اشاره نمود.

 • نجات
 • سینا
 • کیمیا

99/12/10

مانومتر پزشکی نجات

یکی از مدل های معروف ایرانی در زمینه پزشکی جهت تنفس بیماران می توان به نجات اشاره نمود. مانومتر پزشکی نجات از محصولات شرکت توان جم است که مجموعه بالن صنعت به عنوان نماینده فرو توانسته است این محصول خوب را ارائه بدهد.

مانومتر نجات دارای قطعاتی از تجهیزات دقیق می باشد که از متصل شدن به یکدگیر قادر به ارائه اکسیژن سالم و مرطوب خواهد بود. این تجهیزات شامل موارد زیر است.

 • گیج نمایش میزان گاز درون مخزن
 • فلومتر نمایش میزان فلوی خروجی
 • لیوان مرطوب کننده هوا
 • شیر تنظیم کننده
 • واشر و مهره جهت اتصال

مانومتر نجات توسط ورودی خود به سیلندر متصل خواهد شد که اکسیژن وارد مانومتر شده و می توان میزان خروجی را تنظیم نمود که با استفاده از لیوان مرطوب کننده می توانید هوای مورد نظر را از خشک بودن خراج نمود تا بیمار بتواند به راحتی تنفس داشته باشد.

محصولات هر کدام در صنایع مختلف مورد استفاده قرار خواهند گرفت ، نجات محصولی است که در پزشکی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. جهت آشنایی با محصولات صنعتی می توانید به صفحه مانومتر اکسیژن مراجعه نمایید.

1400/01/31

مانومتر نجات

از محصولات پزشکی که مجموعه بالن صنعت در راستای تنفس بیماران ارائه نموده است و ساخت ایران می باشد. مانومتر نجات یکی از مدل های ساخت ایران است که این مجموعه به عنوان نماینده فروش توانسته است آن را به سراسر کشور ارسال نماید.

مانومتر نجات دارای لیوان مرطوب کننده نشکن که توانسته است در برابر ضربه خودرن تا حدالمکان مقاوم بوده و مانع خراب شدن شود. قطعات دیگری همچون قسمت های فلزی که جایگزین موارد پلاستیکی شده است، این موضوع باعث شده طول عمر بیشتر و مقاومتر باشد.

قیمت خرید مانومتر نجات همواره در فروشگاه آنلاین بالن صنعت قرار خواهد گرفت که منجرب خواهد شد تا مشتریان بتوانند خرید آسان داشته باشند.

از دیگر محصولات این مجموعه که ما همواره نماینده آن بوده ایم می توان به مانومتر پزشکی سلامت اشاره نموده که بعد از مدل نجات توانسته است در بازار ایران خوب بدرخشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]