شیلنگ ها با توجه به نوع استفاده تقسییم بندی خواهند شد. قیمت شیلنگ اکسیژن با توجه به استفاده زیاد آن مورد اهمیت افراد زیادی قرار خواهد گرفت. شیلنگ باد نیز نام دیگری از این محصول است که مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

قیمت شیلنگ اکسیژن

امروزه با توجه به تغییرات زیاد در قیمت ها ، امکان قرار دادن قیمت از فروشندگان تا حدودی صلب شده است.

در خصوص این موضوع که قیمت ها متغییر است در این مقاله توضیحات داده شده است : لیست قیمت شیلنگ دوقلو

از این محصول در جهت انتقال باد یا اکسیژن مورد استفاده قرار خواهد گرفت. استفاده از کمپرسور جهت باد نیاز به انتقال باد درون کمپرسور به تفنگ بادپاش خواهد بود. که محصول معرفی شده کاربرد خود را دارد.

برندهای مختلفی در زمینه تولید شیلنگ فعال هستند و قابل از تهیه از مجموعه بالن صنعت می باشد:

شیلنگ جوشکاری روبوست آلمان
  • شیلنگ تک کره ای
  • شیلنگ باد مالزی
  • و همچنین شیلنگ های آلمانی

بیشترین استقبال در خصوص کیفیت و قیمت مناسب در محصول شیلنگ اکسیژن مرتبط با شیلنگ کره ای در بازار ایران می باشد.

آبی شیلنگ اکسیژن TRIX TR برای انتقال اکسیژن طراحی شده است. این آخرین مقررات استاندارد DIN EN ISO 3821 را رعایت می کند و بنابراین بالاترین میزان ایمنی ممکن را دارد. شیلنگ بسیار مقاوم ، انعطاف پذیر ، مقاوم در برابر ازن و آب و هوا بوده و دارای پوشش صاف و ضد گرد و غبار است. کیفیت عالی به همین دلیل است که محبوب ترین شیلنگ است و ده ها سال است که در شرکت های سیستم نصب و گرمایشی ، ریخته گری ، کشتی سازی ، برای ساخت پل ، در ساخت بدنه استیل و اتومبیل ، کار اضافی و زیرزمینی مورد استفاده قرار می گیرد. در مغازه های جوشکاری و تولید کنندگان دستگاه های جوشکاری.

از کجا شیلنگ اکسیژن بخریم ؟

اینکه یک محصول سالم را خریداری کنید بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است. شیلنگ بر اساس میزان استفاده و نوع نگهداری میزان عمر متفاوتی خواهند داشت.

فروشگاه های زیادی را می توان یافت که این محصول را به فروش می رسانند. ولی مسئله و تفاوت اینجاست که چرا از مجموعه بالن صنعت خریداری شود؟

بالن صنعت در زمینه جوش و برش فعالیت دارد، ما توانسته ایم محصولات خود به مشتریان زیادی در سراسر کشور به فروش رسانیم. این فروش بالا اطمینان خاطر را به مشتریان خواهد داد که محصولات موجود در فروشگاه برای مدت زمان طولانی نخواهد بود.

این امر باعث خواهد شد که شیلنگ ها از سالم بودن 100 درصدی برخوردار می باشد.

نکته :

البته این موضوع را در نظر بگیرید به دلیل گردش فروش در بالن صنعت قیمت ها ثبات نداشته و از تغییرات در سدد بالا رفتن یا پایین آمده برخوردار گردیم.