جوشکاری در نوع های مختلف با استفاده از تجهیزات مورد نیاز انجام می پذیرد . فنر تورچ یکی از این تجهیزات در زمینه استفاده از تورچ ها می باشد. فنر تورچ 3 متری و 4 متری به رنگ های زرد و قرمز که بیشتر در استفاده از تورچ ها دیده میشود. جوشکاری با گاز محافظ در زمینه داشتن سرعت جوشکاری و کیفیت برتر در جوشکاری می باشد.

فنر تورچ

در زمان استفاده کردن از تورچ جوشکاری ، سبب خم شدن تورچ به اطراف خواهد شد این کار موجب قطع شدن سیم های موجود در تورچ خواهد شد. فنر تورچ برای جلوگیری از این موضوع استفاده خواهد شد تا با استفاده از سیم فنری شکل و روکشدار سبب استفاده بهینه از تورچ خواهد شد. فنر قرمز یکی از محصولات با کیفیت تورچ میگ است که وظیفه هدایت سیم CO2  و انعطاف شیلنگ تورچ را به عهده دارد.

فروش فنر تورچ co2

بالن صنعت فروشنده تجهیزات جوش و برش می باشد که در زمینه جوشکاری به وسیله co2 ، خرید تورچ برای جوشکاری در این زمینه را واجب کرده است. موضوعی که در این قسمت مطرح میشود ، کالاهای مصرفی تورچ خواهد بود.

فنر تورچ

پس گذشت مدت زمانی از مصرف تورچ نیاز است تا اقدام به تعویض فنر تورچ خواهید بود که با توجه به نوع تورچ شما ، فروش این محصول از سوی ما امکان پذیر خواهد بود.

تعمیرات تورچ

در واقع صرف چند دقیقه از زمان برای تعمیر و پاک سازی بسیار مفید تر و منطقی تر از صرف زمان طولانی برای تعویض قطعه ی آسیب دیده و جوشکاری دوباره ی اتصالات است.

شناخت مشکلات تورچ پیش از وقوع آن مانع از خسارت بیشتر به تورچ می شود  برای نمونه یک فیبر سر گردنه تورچ که کارای خود را از دست داده با قیمت پایین قابل تعویض است اما می تواند با ایجاد یک اختلال در جوشکاری باعث خسارت زیادی به آن شود که نیاز به جوش دوباره دارد.

سانترال آداپتور حتما به طور همیشگی تحت نظر باشد تا از نظر اتصال با دستگاه جوش، عدم نشتی گاز محافظ ،

واشرها و انتقال سالم جریان الکتریسته اطمینان حاصل شود . بازرسی روزانه ی تورچ جوش میگ به دلیل نداشتن

قطعات فراوان برای تعویض کار آسانی می باشد در واقع اتصالات بین کابل قدرت ، دسته ، وایر فیدر ، گردنه و نازل  و شعله پوش را به صورت روزانه وارسی نمایید. و از صحیح بودن اتصالات آنها و ابزارهای آنها مطمئن شوید.