سیم جوش CO2

سیم جوش C02 یا الکترود از محصولات پخشی شرکت بالن صنعت می باشد .

نام محصول فروش سیم جوش CO2|قیمت سیم جوش CO2|الکترود CO2
کد محصول Welding-Wire-CO2

سیم دی اکسید کربن های CO2 در جوشکاری های یکنواخت به همراه ترکیب با گازهای CO2 و یا آرگون مورد استفاده قرار می گیرد. از مشخصه های جوشکاری باسیم دی اکسید کربن های CO2 سرعت بالا و جوش یکنواخت آن می باشد.

این سیم جوش های با آلیاژهای مختلف هستند و هر کدام جهت استفاده از انواع مختلف سازه ها کاربرد دارند که با توجه به نوع سازه، نوع سیم جوش نیز مشخص می شود.

سیم دی اکسید کربن CO2 در سایزهای 0.8 – 1.0 – 1.2 و 1.6 موجود می باشند.

بسته بندی و ارسال

سیم دی اکسید کربن های CO2 در بسته های 15 کیلویی می باشد. فروشگاه بالن صنعت با تضمین کیفیت و قیمت امکان ارسال این محصول را در هر مقدار به سرتاسر ایران را دارد. خواهشمند است برای دریافت آخرین لیست قیمت به کارشناسان فروش تماس بگیرید

بروزرسانی 99/07/09

سیم جوش co2

جوشکاری نوع های مختلفی داشته که یکی از این روش ها به جوشکاری با گاز محافظ دی اکسید کربن می باشد. سیم جوش co2 در بسته بندی های 15 کیلویی عرضه میشود که به صورت حلقه های پلاستیکی می باشد. دلیل استفاده از از حلقه برای چرخش سیم می باشد. سیم ها با توجه به نوع دستگاه و قابلیت های آن یا درون دستگاه یا خارج دستگاه سوار خواهند شد.

سیم جوش co2 همگی از یک نوع ساختار ظاهری می باشند ولی دارای سایز بندی می باشد که قطر سیم را مشخص می نمایند. سایز سیم ارتباط مستقیم با ابزار های مورد استفاده شماست که شامل تورچ co2 خواهد شد.

در صورتی که قصد خرید محصول فوق را دارید و در انتخاب صحیح اطلاعات کاملی را ندارید ، ابتدا با اپراتور هایی که با دستگاه های شما در حال فعالیت می باشند و با متریال کار شما که نیاز به جوشکاری دارد ، مشورت کرده و بعد از آن قادر خواهید بود از فروشندگان مجموعه بالن صنعت اطلاعات بیشتری را کسب نمایید. سپس اقدام به خرید خود نمایید تا محصولی با کیفیت و عالی داشته باشید.

سیم co2 ساخت کشور های مختلف می باشد که در بیشتر تولیدات مربوط به کشور عزیزمان ایران و ساخت دو شرکت معروف آما و میکا می باشد. سیم co2 با توجه به استاندارد ها و قوانین که در نام گذاری اسامی آنها رعایت شده است با اعداد 4 رقمی شناخته خواهند شد.

سیم جوش co2

در نظر داشته باشید که با توجه به جنس متریال مکانی که می خواهید جوشکاری نمایید نوع سیم جوش شما تغییر خواهد کرد که می توان اعم از آلومینیوم ، استیل و چدن اشاره نمود. برخی از این محصولات می توان برای نمونه به سیم آلومینیوم 4043 اشاره نمود.

قیمت سیم جوش co2

مسائلی که وجود خرید و قیمت خرید محصولات است که برای مشتریان در کنار کیفیت بسیار حائز اهمیت است. قیمت سیم co2 می تواند تاثیر بسزایی در تولید هر مجموعه ای قرار دهد. جوشکاری های زیاد موجب خواهد شد که مشتریان به سمت نوع co2 سوق پیدا کنند تا در تولیدات خود از قیمت و سرعت خوبی برخوردار شوند.

مجموعه بالن صنعت با توجه به فعالیت بالایی که داشته توانسته است در تمامی محصولات جوش و برش نقش بسزایی را ایفا نماید که در کنار ابزار ها ، محصول فوق را قرار داده و ارائه خواهد نمود. دانش و تجربه در زمینه فروش سیم co2 این به ما آموخته است که بتوانیم چگونه به مشتریان خود کمک کنیم و معرفی با کیفیت ترین ها در کنار قیمت مناسب نقش ساز شویم.

قیمت ها در این محصول مصرفی تغییرات زیادی داشته همانطور که در گذشته کیلویی 4000 تومان بوده و امروزه با قیمت هایی بالغ بر 160000 تومان در حال فروش می باشد.

سیم جوش استیل

سیم جوش استیل

لیست قیمت سیم جوش co2 زیاد است که با توجه به نوع های محصولات زیاد می باشد . برای دریافت قیمت با ما در ارتباط باشید و از قیمت ها مطلع گردید.