سرپیک برشکاری ویکتور آمریکا

بالن صنعت وارد کننده و پخش کننده انواع محصولات برشکاری با مارک ویکتور آمریکا می باشد .

نام محصول فروش سرپیک برشکاری با گاز|سره برش|دسته برشکاری|ویکتور آمریکا|قیمت|VICTOR
کد محصول Cutting-torch-Victor

قیمت سرپیک هوا برش ویکتور

سرپیک برشکاری با گاز ویکتور ساخت کشور آمریکا می باشد و جز یکی از با کیفیت ترین سره برش های هوا گاز در ایران می باشد. سرپیک برشکاری ویکتور آمریکا محصولی می باشد که از دیر باز در بازار ایران موجود بوده و به علت قیمت و کیفیت بالایی که داشته ، مشتری های خاص خود را پیدا کرده و از مصارف عمومی پرهیز نموده است. مشتریانی که در برشکاری از کیفیت خوب و دقت برخوردار خواهند بود ، مطمئنا این محصول را مورد بررسی قرار داده اند.

99/08/07

بالن صنعت امکان تامین انواع سرپیک برشکاری و سرپیک جوشکاری با مارک ویکتور آمریکا را دارد. این مجموعه توانسته است با شرایط ارائه محصولات با کیفیت مشتریان را به اطمینان کامل خرید از مجموعه بالن صنعت جذب نماید. همانطور که در تمامی صفحات وب سایت بالن صنعت مشخص است ، محصولات متنوعی در جریان می باشد که می توانید قبل از خرید ابتدا به مقایسه محصولات بپردازید و سپس خرید نمایید.

به دلیل تنوع بسیار در سرپیک ها ، با توجه به میزان فعالیت در طول روز و همچنین بودجه در نظر گرفته شده برای خرید ابزارالات مورد نیاز ، اقدام به انتخاب خواهید نمود. قیمت سرپیک هوا برش ویکتور نسبت به سایر سرپیک های برشکاری از قیمت بالاتری برخوردار است و این موضوع ارتباط مستقیم با کیفیت و وارداتی بودن محصول می باشد.

خرید سرپیک برشکاری ویکتور

در صورتی که به دنبال یک محصول متنوع و متفاوت از سایر محصولات می باشید ، این ابزار گزینه مناسبی می باشد. سرپیک برش ویکتور معرفی شده در این بخش به صورت دوتیکه می باشد. دارای سه شیر تنظیم و کلاج دار که کار کردن با این محصول را آسان نموده است. دو شیر در عقب دسته وجود دارد که ورودی های گازها را کنترل می نماید و می توان بدون بهم ریختن تنظیم از ورود گازها به سرپیک جلوگیری کرد.

یک شیر برای تنظیم میزان فشار گاز بوده و یک کلاج برای قطع و وصل کردن اکسیژن که در زمان برشکاری اقدام به استفاده از آن خواهیم نمود.

پیشنهاد می کنیم در صورتی که از محصول خود مطمئن نیستید و یا نیاز به مشاوره دارید ، با ما در ارتباط باشید. مسلما مجموعه بالن صنعت دارای تنوع بسیاری از سرپیکها می باشد که قادر است با پیشنهاد دادن بر اساس نیاز و بودجه شما محصول با کیفیتی را به شما ارائه دهد.

همیشه خرید محصولات گران قیمت کار درستی نیست و انتخاب صحیح می تواند در محصول خوب به شما کمک نماید. ما خواهیم توانست مشتریان را با روش های صحیح راهنمایی نماییم و ارائه خدمت خوبی داشته باشیم. از محصولاتی که در کنار این سرپیک مورد نیاز است شیلنگ دوقلو است ، مشاهده نمایید.