دسته ایزوگام دارای یک شعله که از گاز پروپان تغذیه می نمایند بهره گرفته است. سرپیک ایزوگام را با نام دیگری همچون مشعل ایزوگام می شناسند . این محصول جهت گرم کردن ایزوگام برای چسباندن استفاده میشود. ایزوگام ها دارای لایه قیر هستند که با گرمای مستقیم اقدام به نرم و در نهایت ذوب شدن میشود. این سرپیک ها به ما کمک می نمایند که ایزوگام را گرم نموده و به مکان مورد نظر بچسبانیم.

مشعل ایزوگام

مشعل ایزوگام درجهت استفاده از گرم کردن ایزوگانم در خصوص چسباندن به سقف برای جلوگیری از ورود آب به ساختمان می شود. گرمکن ایزوگام در برندهای مختلف با قیمت متنوع توسط این مجموعه بفروش میرسد. مشعل های ایزوگام از نوع های مختلف کوتاه ، متوسط و بلند ساخته میشوند که دارای دو نوع ساده و کلاج دار می باشد. دسته گرمکن ایزوگام از یک ورودی گاز استفاده کرده و دارای شیر تنظیم میزان گاز در خروجی می باشد. و همچنین توسط دسته پلاستیکی جهت نگه داشتن و در آخر یک لوله برای انتقال گاز و قسمت سری گرمکن یا شعله پخش کن درجهت هدایت گاز به صورت غیر مستقیم استفاده شده است.

سرپیک های مشعل معرفی شده با استفاده از شینگ و رگلاتور به انواع کپسول گاز متصل خواهند شد.

سرپیک ایزوگام

گرمکن ایزوگام استاد و تمامی برندهایی که در بازار بروی رقابت موجب افزایش کیفت و کاهش قیمت شده اند.

مجموعه بالن صنعت در زمینه فروش تجهیزات جوش و برش فعالیت می نماید و سعی خود را در خصوص ارائه خدمات و تکمیل بودن محصولات نموده است.

از این رو فروش گرمشعل ایزوگام با مارک های مختلف در اندازه های زیر را ارائه نموده است

  • 40 سانتی
  • 50 سانتی
  • 60 سانتی
  • 70 سانتی
  • 80 سانتی
  • 1.20 سانتی

سرپیک ایزوگام

ایزوگام ها دارای اندازه های مختلف از نظر طولی می باشند که به کاربر کمک می نماید تا بر اساس موقعیت استفاده از نظر طول سرپیک ، فاصله تا شعله رعایت میشود تا از سوختگی جلوگیری شود.

سرپیکهای ایزوگام بر دو نوع معمولی و کلاجدار ساخته میشوند . نوع کلاج دار بر اساس این موضوع ساخته میشود که کاربر با توجه به زمان استفاده که نیاز است سرپیک را زمین گذاشته و موقعیت ایزوگام را درست کرده و مجدد استفاده نماید.

در این مدت زمان کوتاه ممکن است گاز زیادی مصرف شود که با نوع کلاج دار از این موضوع جلوگیری میشود. علاوه بر مصرف بهینه از خطرات احتمالی آتش سوزی نیز جلوگیری می نماید.

در مشعل ایزوگام های معمولی برای هر بار باز و بستن شیر مشعل ، میزانی از گاز هدر خواهد رفت که با تکرار زیاد این موضوع باعث از دست رفتن حجم زیادی خواهد شد.