15 ابزار و لوازم جانبی برای جوشکاری MIG باید داشته باشید

تجهیزات مفید مورد نیاز برای جوشکاری MIG

جوشکاری MIG ابزاری بسیار متنوع برای عاشق خودرو از آنها می توان برای جایگزینی ورق های زنگ زده ، ساختن براکت ها ، از بین بردن بست های گیر شده استفاده کرد و نسخه های قدرتمند تر حتی می توانند برای تعمیر فریم نیز مقابله کنند. هنگام شروع جوشکاری میگ ، ضروریات مطلق وجود دارد و ابزارهایی وجود دارند که کار را بسیار راحت تر کرده و کارها را تسریع می کنند. در اینجا ابزار و لوازم جانبی مورد نیاز مورد نیاز ما وجود دارد که بدون آن نمی توانیم زندگی کنیم:

جوشکاری میگ

  1. یک کلاه جوش تیره کننده خودکار باعث صرفه جویی در وقت می شود و به شروع جوش بدون هدف هیچ گونه حدس و گمان کمک می کند. این کاملاً ضروری است و کاملاً مقرون به صرفه است.
  2. دستکش جوشکاری شامل گرمای شدید است. از همه اینها ذوب فلز است. دستکش TIG نازک تر است و باعث می شود مهارت بیشتری به دست آید اما عایق کمتری را ارائه می دهد. دستکش های MIG ضخیم تر هستند و انتخاب چیدن اشیاء کوچک یا نازک غیرممکن نیست ، اما برای دست دوم امکان تنظیم دقیق و پایداری مشعل MIG را حتی در مواقع مناسب جوش تازه فراهم می کند.
  3. لباس مناسب. چه از جنس چرم باشد و چه از جنس مواد مقاوم در برابر شعله ، ژاکت بازوها و بدنه فوقانی شما را از سوختگی در امان نگه می دارد و یک کلاه یا سر دیگر پوشاننده مانع از روییدن جرقه های ناخوشایند روی پوست سر یا گردن شما خواهد شد. کلاه بیاندبال یا پنبه بیس بال پشتی تمام چیزی است که لازم دارد.
  4. کپسول آتش نشانی. اطمینان حاصل کنید که یک کپسول آتش نشانی که اخیراً مورد بازرسی قرار گرفته است در دسترس بوده و برای انواع آتش سوزی هایی که ممکن است رخ دهد تأیید شده است. یک دستگاه خاموش کننده با درجه ABC باید مواردی را که ممکن است در هنگام جوشکاری MIG بوجود بیاید را پوشش دهد.
  5. شنوایی و محافظت از صورت. عینک ایمنی ، سپر صورت ، و پک گوش / شاخه های گوش ضروری هستند. روند جوش فقط به اندازه سرخ کردن صبحانه بلند است ، اما برش و سنگ زنی که برای تهیه مواد استفاده می شود شدید است. مجموعه ای از شاخه های گوش و یا صدا خفه کن شما را حفظ می کنند ، در حالی که عینک ایمنی و یک محافظ صورت در هنگام سنگ زنی از باقی مانده های پرواز محافظت می کند ، به خصوص اگر ترمز دیسک سنگ زنی شود.
جوشکاری کلاه ایمنی ، دستکش و لباس غیر قابل اشتعال
Brandan Gillogly

جوشکاری کلاه ایمنی ، دستکش و لباس غیر قابل اشتعال

  1. چرخ های زاویه ای. این موارد کاربردهای بسیاری دارد و داشتن حداقل دو عدد با یک چرخ برش که دارای جنس نازک است و دیگری با دیسک سنگ زنی یا ماسه سنگ برای از بین بردن مقیاس ، آماده سازی سطوح ، گوشه های چمبر و جوش های صاف مفید است. داشتن دو نفر باعث صرفه جویی در وقت صرف جستجوی اسپانر و تغییر دیسک ها برای هر کار دیگری می شود. نکته اضافی برای کاهش نویز: دیسک های شن و ماسه سریعتر می پوشند اما بسیار ساکت تر از دیسک های سنگ زنی هستند و به اندازه همسایگان آزار نمی دهند.
  2. خرد شده را دیدم. تمام این زوایا و لوله ها نمی خواهند خودشان را قطع کنند. اره برقی ساینده مقرون به صرفه است و با برخی بستن بیمار میتراسور 45 درجه قابل تکرار می توانید.
  3. مربع مربع های نجار برای بررسی اتصالات و میتس و برش قطعات علامت گذاری عالی هستند ، در حالی که نسخه های ساخته شده از گوشت گاو بهتر این امکان را می دهند تا در هنگام جوشکاری ، اتصالات مربع را به طور مستقیم در محل کار نگه دارید.
  4. سطح. در کنار یک مربع ، یک سطح به صحت و سقم پروژه ها کمک می کند.
  5. اندازه گیری نوار اگر قطعات به درستی بریده نشده باشند ، گوشه گوشه ها درست نمی شوند. نسخه های قابل جمع شدن برای قطعات طولانی عالی هستند ، در حالی که خط کش های فولادی مسطح می توانند به قطعات کوچکتر و پیچیده تری کمک کنند.
  6. سنگ صابون ارزان و آسان برای استفاده ، سنگ صابون علامت هایی را روی فولاد ایجاد می کند که حتی در هنگام گرم شدن این فلز به راحتی قابل مشاهده است.
گیره های C ، گیره های باریک و گیره های لوله
Brandan Gillogly

گیره های C ، گیره های باریک و گیره های لوله

 1. انبر. در حالی که انبردست های مخصوص جوش MIG وجود دارد ، ما فهمیدیم که مجموعه ای از برش های سوزنی بینی یا مورب درست کار می کنند. شما اغلب آنها را برای خاموش کردن سیم و تمیز کردن آن هنگام گیر در نوک تماس استفاده خواهید کرد. نکته اضافی: برش های مورب را کمی در قسمت پایین خرد کنید تا لبه برش شستشو یابد. این کمک خواهد کرد که سیم را هنگامی که تقریباً تمام راه را به سمت تماس برگشت دهد ، از برق باز نکشید.
 2. گیره ها همه به گیره ها احتیاج دارند ، تعداد زیادی از آنها. گیره های C ، گیره های Vise-Grips ، بستهای لوله ای – ممکن است شما به اندازه کافی کار داشته باشید ، اما هرگز نمی توانید تعداد زیادی از آن داشته باشید.
 3. آهن ربا به اندازه گیره های ایمن نیست ، اگرچه با این وجود بسیار مفید است ، اما آهنرباهای استاندارد به شکل فلش برای زاویه های 45- ، 90- و 135 درجه مناسب هستند. آنها همچنین در نسخه های قابل تنظیم که محوری برای نگه داشتن آنها در هر زاویه ای هستند ، در دسترس هستند.
 4. نازل شیب. با استفاده مکرر از نازل ، بیشتر جوش داده و لعنت کنید تا از چسبیدن نخ به نوک مشعل جلوگیری کنید. هرگونه ساخت سرباره می تواند مانع از محافظت از محافظت از گاز در برابر جریان گاز و جلوگیری از سیم شود. ارزان است و مدت زمان طولانی طول می کشد.

بالن صنعت وارد کننده لوازم جوشکاری MIG