فروش تنگستن در جهت جوشکاری تیگ یا آرگون یکی از محصولات پر اهمیت و مصرفی می باشد که تنوع بسیاری خواهد داشت. تنگستن Tweco یکی از برندهای با کیفیت و مورد استقبال مشتریان است که دارای رنگ بندی و سایز های مختلف جهت استفاده در صنعت با قیمت مناسب عرضه می گردد.

تنگستن Tweco

بالن صنعت فروشنده عمده و جزء برند تی وی کو در خصوص جوشکاری آرگون می باشد. تنگستن Tweco یکی از برندهای معتبر و مورد تایید مشتریان است که از دیرباز تا کنون در بسته بندی های چوبی و کارتنی به بازار عرضه گردیده است و توانسته سهم بیشتر بازار را از آن خود نماید. این محصول در سایز های مختلف که در زیر آمده است ، موجود و قابل خرید می باشد.

  • تنگستن تی وی کو 2/4
  • تنگستن تویکو 3/2
  • 4
  • و ….

رنگ بندی در تنگستن تویکو کامل می باشد که بیشترین مصرف مربوط به رنگ قرمز و سایز 2/4 می باشد که در جوشکاری آرگون مورد استفاده قرار خواهد گرفت. تنگستن تی وی کو همانطور که اطلاع دارید در جوشکاری آرگون یا همان تیگ مورد استفاده قرار می گیرد و با استفاده از تورچ آرگون می توانید از این محصول بهرهمند شوید.

تنگستن جوشکاری

تنگستن جوشکاری در جهت جوشکاری تیگ مورد استفاده قرار می گیرد. در این جوشکاری با استفاده از گاز محافظ آرگون استفاده میشود که دستگاه جوشکاری آرگون قادر است عملیات انتقال برق و گاز را انجام دهد. تنگستن جوشکاری همانند الکترود در برق فعالیت می نماید و اقدامات لازم جهت جوشکاری را انجام خواهد داد تا یک جوش کامل را داشته باشیم.

این تنگستن ها به صورت واحد به فروش میرسد که معمولا به دلیل مصرف بالا ، در بسته بندی 10 عددی قرار گرفته است. مشتریان اکثرا به صورت بسته بندی شده خریداری می نمایند تا در محافظت از تنگستن جلوگیری به عمل آید و اینکه از برخورد محصول با پوست جلوگیری به عمل آید.

قیمت تنگستن Tweco

قیمت Tweco با توجه به سایز و رنگ مورد نیاز مشتری قیمت خارج خواهد شد. در تمامی رنگ و سایز ها قیمت به صورت یکسان نمی باشد ، توانایی و کاربرد هر یک متفاوت است.

شما قادر هستید با مجموعه بالن صنعت از طریق تماس مستقیم و برنامه های مجازی در ارتباط باشید و از قیمت تنگستن تی وی کو مطلع گردید. علاوه بر این برند ما دارای برندهای دیگر نیز هستیم که می توانند قیمت کمتر و بیشتری را برای شما رقم بزنند. جهت آشنایی بیشتر با تنگسن می توانید به صفحه الکترود تنگستن ما مراجعه نمایید.