بالن صنعت فروشنده انواع سایز های تنگستن طلایی می باشد. تنگستن طلایی به دلیل آسیب رسانی کمتر جایگزین برخی از رنگ های دیگر شده است. این محصول در برند و سایز های مختلف موجود است و همچنین قابل استفاده در جوشکاری فولاد و فولاد زد زنگ مناسب می باشد.

تنگستن طلایی

تنگستن طلایی را بدلیل آسیب کمتری که به بدن میرساند میتوان جایگزین نوع قرمز نمود. برای بالا بردن کیفیت جوشکاری بسیار مناسب بوده و میتوان از ان برای هر دو حالت ACوDC استفاده نمود.

الکترود تنگستن طلایی با قوس خوب و در شروع کار با ثبات می باشد. از لحاظ ویژگی بسیار شبیه تنگستن طوسی می باشد و از نظر رسانایی بسیار شبیه تنگستن توریوم دار می باشد.

در جوشکاری AC با موج سینوسی استفاده میشود و بدلیل پخش الکترود در کل آن ، نوک تیز خود را حفظ میکند و منجرب جوش تمیزتر خواهد شد. همچنین برای جوشکاری های فولاد و فولاد زد زنگ مناسب میباشد.

تنگستن طلایی برای جوشکاری AC مناسب بوده و همانند تنگستن طوسی جهت جوشکاری با ولتاژ پایین مناسب میباشد. در مقایسه با تنگستن سبز ظرفیت افزایش امپر تا ۵۰% بیشتر را میدهد.

  • آلیاژ : TUNGESTEN LANTHANUM
  • کاربری : آهن ، استنلس استیل ، نیکل ، تیتانیوم ، آلومینیوم
  • استاندارد : ISO WL15
  • کد : AWS EWLa-1.5
  • نوع جریان برق : DC با توجه برند مربوطه در برخی AC/DC

تنگستن 1/6 طلایی

بسته به قطر آلیاژی که برای جوشکاری استفاده میشود ازیک سایز تنگستن استفاده میشود تنگستن ها در دو حالت AC-DC مورداستفاده قرار میگیرد. تنگستن 1/6 طلایی در این رنگ بیشترین فروش را داشته و توانسته است مصرف خوبی برای مشتریان در نتیجه کار را داشته باشد.

هر مدل از این محصول در مکان و زمان مشخصی استفاده میشود. ما توانسته ایم محصولات با کیفیت و با دوام را عرضه نماییم. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر از این محصول را دارید به صفحه تنگستن ما مراجعه نمایید.